Witamy z Matchroom Stadium! Przed nami emocje związane z 5. rundą Pucharu Anglii! Trzecioligowy Leyton Orient podejmuje Arsenal Londyn.

Puchar Anglii / 5. runda
Gaughan Group Stadium / 20.02.2011

Akt. 20/02/2011, 19:26 GMT+1

19:25
Dzięki, że byliście z nami! Redaktor Stinger zaprasza o 21:00 na tekstówkę z meczu Barcelona - Atlhletic. JK się odmeldowuje. DOBRANOC!
19:25
Tak więc graczy Arsene Wengera czeka dodatkowe spotkanie.
90+4
KONIEC!!! Kto się tego spodziewał??? Arsenal remisuje z trzecioligowcem!!!
90'
Piękne trafienie TEHOUE, który po minięciu dwóch obrońców Arsenalu jak wytrawny slalomista płaskim strzałem pokonał ALMUNIĘ!!! Coś niesamowitego!
89'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 1:1!!!!
87'
ARSZAWIN!!! Oswobodził się Rosjanin spod opieki jednego z obrońców, znalazł się na czystej pozycji na 9 m, oddał ładny strzał po ziemi, ale do pełni szcześcia zabrakło mu kilka centymetrów!
84'
Revell opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się M'Poku
83'
ALEŻ TO BYŁA SZANSA DLA LEYTON!!! Revell dostał świetne podanie na 7 m, oddał pikielnie mocny strzał. Gdy wydawało się, że piłka zmierza do bramki, na jej drodze pojawił się Squillaci! To był nokautujący cios!
79'
9800 widzów zasiadło dziś na trybunach The Matchroom Stadium
77'
Tymczasem na boisku nie dzisje się dosłownie nic. Widać, że Arsenal zadowala to skromne zwycięstwo...
74'
ŁAPCIE TRAFIENIE CZECHA
71'
tittoro - uraz ścięgna Achillesa, którego nabawił się pod koniec października. Ma ponoć wrócić w przyszłym tygodniu, ale zdaniem Stingera jest to mało prawdopodobne
68'
BRAWO JONES!!! Dwie świetne parady bramkarza Leyton po strzałach Rosickiego!
66'
Może nie wszyscy wiedzą, ale dzisiejszy mecz to DERBY LONDYNU. Odległość między The Matchroom Stadium, a Emirates Stadium wynosi tylko 15 km.
63'
Tehoue zmienia McGleisha
60'
Denilson ukarany żółtą kartką
58'
Mogło być 2:0! Arszawin wycofywał piłkę na 10 m do Bendtnera, ale jeden z obrońców Leyton w porę uprzedził Duńczyka. Można sobie wyobrazić, co by było, gdyby asystent przy pierwszym golu doszedł do futbolówki...
57'
tittoro - i wszystko jasne. Ja tylko dodam, że łącznie oba zespoły spotkały się ze sobą 10 razy. Siedem zwycięstw odniósł Arsenal, dwa Leyton, a jeden mecz zakończył się remisem
56'
bartas13 - a jednak
55'
Doskonałe podanie Bendtnera wprost na głowę Czecha, który precyzyjnym strzałem, tuż przy prawym słupku pokonał bramkarza gospodarzy!