Czwarta runda Pucharu Anglii wita nas spotkaniem Everton - Chelsea. The Toffees to dla The Blues rywal niewygodny, ale trener Carlo Ancelotti liczy, że uda mu się podtrzymać tendencję wzrostową z meczu przeciwko Boltonowi. Dlatego posłał do gry najmocniejszy skład. Na relację zaprasza Stolar.

Puchar Anglii / 4. runda
Goodison Park / 29.01.2011
1
1

Akt. 29/01/2011, 15:25 GMT+1

15:24
Dzięki dla wszystkich za uwagę i tradycyjnie zapraszam na kolejne nasze tekstówki.
15:24
Koniec! Howard Webb gwizdnął po raz ostatni. Po słabym meczu mamy 1:1, będzie drugi mecz na Stamford Bridge.
90+1
Jeszcze korner na dowidzenia dla Chelsea... Drogba do Essiena... Główka i... obok słupka.
89'
I WŁAŚNIE BECKFORD PRZED SZANSĄ! Kiks wykonał Ivanovic, Jarmeine strzelił w okno, Cech broni.
88'
W międzyczasie zmiana w The Toffiees. Rodwell zszedł, a za niego Beckford.
87'
Odpowiedź Evertonu, ale z ciekawej akcji nie wynikło nic, prócz zamieszania.
86'
SŁUPEK! Słupek ratuje Everton. Potężnie z dystansu strzelił Ramires!
84'
Obi Mikel zmienia Lamparda. Frank zagrał dziś słabo, ale nie jest w formie po kontuzji.
83'
Ostatnie minuty. Czy coś się jeszcze wydarzy?
15:13
robin_s: U mnie już nie będzie zagadki, ale koledzy właśnie ruszają z nowymi relacjami:)
82'
Rzut rożny numer osiem dla gospodarzy. Baines jak zwykle precyzyjnie wrzuca. Ale obrońca wybija na dziewiąty korner.
82'
Fellaini dziugnął łokciem Drogbę. Przypadek? Być może:)
80'
Rzut rożny Evertonu, ale tym razem bez strzału.
15:09
lupon1995: "Ale wejście smoka choć chyba bardziej pasowałoby Słonia XD". Hehehe, niezłe:)
15:08
pty10: Barcelona, Real, Borussia, United. Tekstówki z meczów tych drużyn zawsze są najwyżej w statystykach "klikalności", więc są obowiązkowe:)
15:07
Kontra Chelsea, piłka do Kalou. Niefrasobliwa postawa obrońców, którzy patrzyli tylko, jak Kalou drybluje w polu karnym. Płaski strzał i Howard pokonany. Czyżby jednak drugi mecz w Londynie?
75'
GOOOOOOOOOOOOOOOOL! KALOU I 1:1.
74'
ALEŻ SZANSĘ MIAŁ COLEMAN!!! Najpierw strzelał głową, Cech obronił. Potem dobijał nogą. Też nieskutecznie.
15:04
Borussia i Barcelona to u nas pozycje obowiązkowe. Nie trzeba pytać:)
73'
No cóż, w skali 1-10 grę Chelsea oceniam dziś na... 2. Forma z Boltonem była chwilowa?