Jak Puchar Anglii, to Wojtek Szczęsny do bramki! W III rundzie tych prestiżowych rozgrywek Arsenal podejmuje Leeds United. Czy pierwszoligowcy zmuszą do wysiłku polskiego bramkarza? Na relację zaprasza Stolar.

Puchar Anglii / 3. runda
Emirates Stadium / 08.01.2011
1
1

Akt. 08/01/2011, 15:42 GMT+1

15:41
Ja już dziękuję za uwagę. Teraz zapraszamy na skoki i biegi. A spragnionych Pucharu Anglii zachęcamy do wizyty jutro na mecz Manchester United - Liverpool.
90+5
KONIEC MECZU! Asenal rozczarował i musi zagrać rewanż z Leeds.
90+4
Arsenal się rozszalał w doliczonym czasie gry. Teraz Walcott w boczną siatkę.
90+3
DENILSON MOCNY STRZAŁ I BRONI KASPER! BRAMKARZE DZIŚ W ROLACH GŁÓWNYCH.
90+2
ŚWIETNA SYTUACJA BENDTNERA! Urwał się obronie i wyszedł sam na sam. Ale strzał lewą nogą mu nie wyszedł. Obok słupka.
90'
Fabregas jak wytrawny lis strzelił w środek bramki, a Kasper z całym impetem poleciał w stronę słupka. Karny podyktowany po faulu Parkera na Walcottcie.
89'
Fabregas kontra Schmeichel i... GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. BĘDZIE POWTÓRKA MECZU W LEEDS.
89'
TERAZ JEST KARNY DLA ARSENALU BEZ WĄTPLIWOŚCI. ALE KOŃCÓWKA MECZU.
88'
CAŁY STADION MYŚLAŁ JUŻ, ŻE BĘDZIE KARNY DLA KANONIERÓW. A to tylko spalony. Arsenal wciąż w głębokim lesie. Szkoda sytuacji Walcotta.
87'
NAWET WALCOTT NIE DAŁ RADY SCHMEICHELOWI!!! Sam na sam, Theo próbuje loba, broni Kasper.
15:31
moniqe: To co powiedzieć o porażce Legii sprzed paru lat ze Stalą Sanok?
15:30
.Mariusz.: O 20.
85'
Zmiana w Leeds. Becchio schodzi, Somma wchodzi.
85'
GROŹNIE POD BRAMKĄ SZCZĘSNEGO. Gradel do Becchio i dobra interwencja obrońcy.
83'
Schmeichel po raz kolejny ratuje Leeds. Gibbs wrzucił z ostrego kąta, bramkarz ładnie to wyłapał.
81'
STRZAŁ ARSZAWINA!!! Rykoszet i rzut rożny.
80'
Djourou leży po faulu Becchio. Powtórka wyjaśnia, że Argentyńczyk powinien dostać czerwień.
79'
Zmiana. Vela za Rosickiego.
15:24
Viva Cesc Fabregas - taki transparent wisi na trybunach. Ale Cesc dziś nie taki Viva. Na razie nic nie pokazał. Minuty uciekają a Kanonierzy wciąż przegrywają. Jeśli takim wynikiem zakończy się mecz, odpadną z PA. Więc teraz remis na wagę zwycięstwa.