Dobry wieczór. Przed nami derby Katalonii. Girona FC zmierzy się z FC Barcelona. Zapraszamy.

Estadio Montilivi / 23.09.2017
    Krzysztof Srogosz

Akt. 23/09/2017, 22:34 GMT+2

22:34
    Koniec spotkania. FC Barcelona pewnie wygrała szósty raz na sześć kolejek La Liga. Dobranoc.
    22:22
    Zobaczcie fajne zdjęcia z tego meczu
    78'
    Mascherano przyblokował strzał Mojici. Będzie rzut rożny
    72'
    69'
    FC Barcelona
    Suarez w końcu zdobywa bramkę. To jego setny występ w lidze w FC Barcelona. Urugwajczyk nie zastanawiał się długo i uderzył obok Iraizoza
    Strzały niecelne1
    61'
    Barcelona długo rozgrywa piłkę na własnej połowie boiska, ale niewiele z tego wynika.
    56'
    Girona FC
    Olunga doszedł do dośrodkowania i oddał strzał głową. Ter Stegen złapał piłkę na linii bramkowej
    51'
    Bramkę Vidala zweryfikowano na samobójcze trafienie Iraizoza. To oznacza, że Barca prowadzi po dwóch golach samobójczych
    48'
    Super akcja VIdala i gol Suareza. Już 2:0. _Potem okazało się, że to był kolejny samobój.
    21:34
    Jeszcze fotka sprzed spotkania. Kapitanowie i sędziowie razem.
    21:31
    Koniec pierwszej częsci meczu. Do przerwy Girona przegrywa z FC Barcelona 0:1. Samobójcze trafienie zapisał na swoim koncie Aday
    44'
    Girona FC
    Portu wpadł w pole karne, ale dośrodkowanie przed bramkę było fatalne. Piłka trafiła w Umtitiego
    39'
    Messi dograł w pole karne, ale wprost w ręce Iraizoza
    36'
    Rakitić zdecydował się na strzał z dystansu. Po interwencji Iraizoza będzie rzut rożny. Stały fragment nie przyniósł żadnego skutku dla gości.
    21:21
    Girona FC
    Tak przywitano prezydenta gospodarzy.
    32'
    Vidal próbował dograć w pole karne do Suareza, ale dobrze interweniował Ramalho
    26'
    Prostopadłe podanie do Messiego. Argentyńczyk był jednak na pozycji spalonej
    22'
    Girona FC
    Umtiti popełnił fatalny błąd, ale gospodarze nie zdołali oddać strzału na bramkę Ter Stegena