W sobotę Barcelona sfinalizowała transfer Philippe'a Coutinho z Liverpoolu. Brazylijczyka w niedzielę zabraknie jeszcze w zespole "Blaugrany" w meczu przeciwko Levante, ale nawet bez niego Katalończycy są zdecydowanym faworytem do odniesienia 15 zwycięstwa w sezonie. Witamy i zapraszamy na relację tekstową z tego spotkania.

Primera Division / 18. kolejka
Spotify Camp Nou / 07.01.2018
Wojciech Malinowski

Akt. 07/01/2018, 18:09 GMT+1

18:09
My dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje tekstowe w serwisie mobilnym Eurosportu. Do widzenia.
90
KONIEC MECZU!!! Barcelona pokonała Levante 3:0 i odniosła 15. wygraną w sezonie w 18. spotkaniu.
90+3
Paulinho może nie potrafi dobrze wyprowadzić kontrataku, ale za to potrafi się znakomicie ustawić w polu karnym - właśnie strzelił swojego już siódmego gola w sezonie, a zagrywał mu wzdłuż bramki Lionel Messi... chociaż niewykluczone, że Argentyńczyk chciał podawać do Suareza.
90+3
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL! PAULINHO NA 3:0!!!!!!!!!!!!!!!!!
90+2
SZANSA GOŚCI!!! Dobrze wycofał piłkę wprowadzony kilka minut temu Samu Garcia, jednak strzał odchylonego Iworyjczyka Cheicka Doukoure poszybował nad poprzeczką.
90+1
Cztery minuty dolicza arbiter... czemu pytam się?
89
Jordi Alba wrócił na murawę i wygląda na to, ze dosyć pewnie po niej biega.
89
Kontratak Barcelony wyprowadzał niestety Paulinho i Brazylijczyk zupełnie nie zrozumiał się z biegnącym po jego lewej stronie Messim.
89
Alba podniósł się i wygląda na to, że chce wrócić na murawę. Tylko czy to ma sens, skoro do końca spotkania zostały jeszcze dwie minuty?
87
Zwija się z bólu na murawie Jordi Alba, lewy obrońca Barcelony trzyma się w okolice tylnej części kolana.
85
Jeszcze jedna zmiana w zespole Barcelony, na ostatnie pięć minut szansę gry otrzymuje Jose Arnaiz, który w czwartek strzelił gola w zremisowanym 1:1 meczu Pucharu Hiszpanii przeciwko Celcie Vigo. To dla niego debiut w Primera Division.

81
Trochę nam się w ostatnich minutach mecz ożywił, może jeszcze się tu jednego gola doczekamy.
78
Andre Gomes właśnie wykonał być może swój najlepszy drybling w koszulce piłkarza Barcelony... ale podanie Portugalczyka wzdłuż bramki było już niedokładne.
76
Zmiana w Barcelonie, na ostatni kwadrans Andres Iniesta ustąpił miejsca Andre Gomesowi.
73
Oddał już bardzo groźny strzał w dzisiejszym spotkaniu Ivi Lopez, w drugiej swojej próbie pomocnik Levante uderzył jednak wysoko nad poprzeczką.
72
SZANSA SUAREZA!!! Ożywił się Urugwajczyk, który idealnie wybiegł na prostopadłą piłkę za linię obrony, lecz jego strzał nogami obronił Olazabal.
70
Żółta kartka dla Boatenga, który przez kilkanaście metrów biegł za Semedo i łapał Portugalczyka za koszulkę.