Na ten mecz czekała cała Europa! Real Madryt kontra Barcelona!

Akt. 21/11/2015, 20:10 GMT+1

20:09
    Dziękujęmy za wspólną relację i widzimy się jutro. Do zobaczenia!
    20:08
    Barcelona przeważała dzisiaj pod każdym względem, jedyne w czym lepszy był Real to w żółtych i czerwonych kartkach. Benitez przeżył dzisiaj prawdziwy koszmar i może być to dla niego ostatnie spotkanie,w którym prowadził Królewskich. Po tej porażce Real traci już sześć punktów do liderującej Barcelony.
    20:07
    Koniec! Real przegrywa 0-4! Fatalne spotkanie w wykonaniu Królewskich.
    92'
    Jeszcze na koniec Busquets dostał żółtą kartkę za powstrzymanie kontry Realu.
    91'
    Sędza doliczył dwie minuty.
    90'
    Ronaldo mógł strzelić gola honorowego, ale znów Claudio Bravo udowodnił swoją jakość, świetnie broniąc strzał z głowy Portugalczyka.
    89'
    Chwilę później kolejną okazję miał Munir, który musiał w zasadzie tylko odpowiednio przyłożyć stopę, ale jego strzał był fatalny.
    88'
    Real jeszcze próbuje coś zdziałać. Danilo odebrał piłkę na połowie Realu, popędził do przodu, podał do Ronaldo, ten dalej do Benzemy, a Francuz zdecydował się na strzał, który był fatalnej jakości.
    87'
    Barcelona jeszcze próbuje strzelić piątą bramkę, która oznaczałaby manitę. Z lewej strony podanie otrzymał Munir, ale fatalnie ułożył się do uderzenia i piłka poszybowała wysoko ponad bramką.
    84'
    Tak to się musiało skończyć! Frustracja wychodzi z piłkarzy Realu. Isco, po tym jak został oszukany przez Neymara, kopnął Brazylijczyka w kolano. Czerwona kartka dla Hiszpana.
    83'
    Jedyne co dzisiaj Real zbiera, to żółte kartki. Tym razem dostał ją Dani Carvajal za agresywny i niepotrzebny wślizg.
    82'
    Kibice Realu zaczęli śpiewać - Benzema do więzienia, a nie na boisku.
    80'
    Bravo pilnuje bramki! Golkiper Barcelony za wszelką cenę chce utrzymać czyste konto i wychodzi mu to wspaniale. Teraz głową uderzał Benzema, ale Chilijczyk świetnie odbił piłkę. Cała Barcelona gra dzisiaj śpiewająco.
    79'
    Barcelona już się bawi z Realem. Piłkarze Blaugrany wymieniają kilkanaście podań przed polem karnym, a obrońcy Realu nic na to nie mogli poradzić.
    78'
    Ostatnia zmiana w Barcelonie. Z boiska zszedł Iniesta, a zmienił go El Haddadi.
    77'
    11 gol w 11 meczach ligowych Suareza!
    76'
    Benitez już pogodzony ze swoim losem zastygł na ławce rezerwowych.
    75'
    Real nie istnieje w tym spotkaniu! Wspaniała akcja Messiego, który w okolicach środka boiska wykiwał trzech przeciwników, a później podał do wybiegającego na wolne pole Suareza. Urugwajczyk był sam na sam z Navasem i musiał dopełnić tylko formalności! Koszmar Realu!
    74'
    SUAREZ!!!!! 0-4!!!!!!!
    71'
    Real uratował się przed stratą kolejnej bramki! Suarez uderzył z prawej strony po minięciu dwóch obrońców, ale ekwilibrystycznie piłkę wybił Sergio Ramos. Navas w tym czasie próbował zablokować napastnika Barcelony.