Po raz pierwszy w roli trenera Zinedine Zidane poprowadzi Real Madryt w hiszpańskim klasyku. Jeszcze pod wodzą Rafy Beniteza Real przegrał na jesieni z Barceloną aż 0:4, Królewscy pałają zatem żądzą rewanżu. Jak będzie dzisiaj? Zapraszamy do relacji tekstowej z tego spotkania.

Primera Division / 31. kolejka
Spotify Camp Nou / 02.04.2016

Akt. 02/04/2016, 22:23 GMT+2

22:23
Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje tekstowe w serwisie mobilnym eurosport.pl. Dobranoc.
90
KONIEC MECZU! Tego nikt się nie spodziewał, szczególnie po czerwonej kartce dla Sergio Ramosa. Real Madryt wygrał na Camp Nou 2:1 i uczynił to jak najbardziej zasłużenie.
90
ZABLOKOWANY STRZAŁ TURANA! A konkretnie uczynił to świetnie grający Casemiro.
90
Sędzia doliczył tylko dwie minuty, chyba chce jak najszybciej znaleźć się w domu.
90
Zmiana w zespole Realu - Lucas Vasquez na ostatnie minuty zastępuje Bale'a, świetny występ Walijczyka.
87
Można się spodziewać, że ostatnie minuty będą toczone w okolicy pola karnego Realu. Pierwsza sytuacja w jego okolicach kończy się faulem Suareza na Casemiro.
85
Kolejna w ostatnich minutach błyskawiczna kontra Realu - z prawej strony dośrodkował Bale, przy dalszym słupku Ronaldo oszukał z kolei Alvesa i posłał piłkę obok bezradnego Bravo.
85
GOOOOOOOOOOOOOL!!!!! RONALDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
84
CZERWIEŃ DLA RAMOSA! To nie mogło się skończyć inaczej. Ramosowi zapaliła się w głowie lampka i wykosił od tyłu Suareza. Real kończy w dziesiątkę.
82
KOLEJNE SYTUACJE REALU! Królewscy nacierają - najpierw piłka po strzale Ronaldo obtarła się o poprzeczkę, a chwilę później Bale w sytuacji sam na sam z Bravo posłał piłkę pomiędzy nogami Chilijczyka, ta jednak straciła na sile i Mascherano wyjaśnił sytuację.
80
NIEUZNANY GOL BALE'A! Po dośrodkowaniu (z akcji) na dalszy słupek Bale przeskoczył niższego o głowę Albę i posłał piłkę obok wyciągniętych rąk Claudio Bravo. Sędzia jednak nie uznał gola - wydaje się, że dopatrzył się faulu Walijczyka. Bardzo, bardzo wątpliwa decyzja arbitra.
79
EGOISTYCZNIE RONALDO! Portugalczyk wyprowadzał akcję dwóch na dwóch. Ściągnął na siebie uwagę i Pique i Mascherano, jednak zamiast zagrać do wolnego Jese, to zdecydował się na strzał, który zablokował z poświęceniem własnie Mascherano.
78
Nadszedł również czas na zmianę w zespole Realu - schodzi z boiska Benzema, a zastępuje go Jese.
76
Katastrofalne podanie przez środek wykonał teraz jeden z piłkarzy Realu, na jego szczęście świetnie spisał się Pepe, który utrudnił życie Suarezowi.
74
Długo czekaliśmy na pierwszą zmianę w dzisiejszym spotkaniu. Turek Arda Turan zastępuje Ivana Rakiticia.
73
Do gry szykuje się Arda Turan.

71
Coraz więcej wolnej przestrzeni na boisku, drużyny nie tylko opadają z sił, ale jednocześnie coraz częściej zapominają o taktyce.
69
BRONI BRAVO! To był naprawdę groźny kontratak Realu. Zakończył go strzałem z około 20 metrów Bale, jednak zbyt lekko, by zaskoczyć Chilijczyka. Kibice Królewskich mogą mieć po tej akcji niedosyt.