Mecze Realu Madryt z Barceloną zawsze elektryzują fanów piłki nożnej na całym świecie. W sobotę napięcie jest jeszcze większe niż zwykle, a związane jest to z debiutem Luisa Suareza. Pozyskany latem z Liverpoolu Urugwajczyk po raz pierwszy wystąpi w składzie Blaugrany w oficjalnym składzie, a trener Luis Enrique zdecydował się go wystawić od pierwszej minuty.

Primera Division / 9. kolejka
Bernabéu / 25.10.2014

Akt. 25/10/2014, 19:48 GMT+2

19:48
To był znakomity mecz, szczególnie w 1. połowie. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Stinger i jednocześnie zapraszam na kolejne tekstówki w serwisie mobilnym eurosport.pl.
90
KONIEC MECZU! Real wygrywa 3:1 i Królewscy zmniejszają stratę w tabeli Primera Division do Barcelony do jednego punktu.
90
Żółta kartka dla Cristiano Ronaldo, Dani Alves pokazuje, że Portugalczyk kopnął go celowo.
90
Zupełnie nieudany strzał z rzutu wolnego Leo Messiego kończy nadzieję Barcelony na zdobycie drugiego gola.
90
Rzut wolny dla Barcelony w doliczonym czasie gry...
90
Zagramy o 3 minuty dłużej.
90
TO BYŁA SZANSA NA 4:1! Real wychodził w kontrze 4 na 1, lecz Marcelo zupełnie zepsuł podanie.
89
Barca atakuje, jest nawet blisko pola karnego Realu, ale Casillas od dłuższego czasu pozostaje bezrobotny.
89
Limit zmian wykorzystuje Carlo Ancelotti - Alvaro Arbeloa zastąpił Modricia.
86
Jeszcze jedna zmiana w zespole Królewskich - równie owacyjne co Isco żegnany jest Karim Benzema. A zastępuje go Sami Khedira.
84
Owację na stojąco otrzymuje Isco, który podobnie jak w meczu z Liverpoolem zagrał bardzo dobrze. Zastępuje go Illaramendi.
82
Kolejny kontratak Realu tym razem zmarnował Ronaldo, który zagrał w ciemno... i okazało się, że podał do powracającego w pole karne piłkarza Barcelony.
81
Nacisnęła w końcu Barcelona, wszędzie w ostatnich minutach jest Rakitić. Ale defensywa Realu sobie radzi.
79
Świetna indywidualna akcja Messiego, ostatnie zagranie było jednak nieudane i Casillas pewnie złapał piłkę.
79
Charakterystyczny gest Sergio Ramosa w rogu kamery - pokazał kolegom, by zwolnili grę, bo Real dużo ryzykuje szukając czwartego gola. Szczególnie aktywny jest Marcelo, który oficjalnie jest przecież lewym obrońcą.
77
Gromkie "Ole, Ole" na trybunach w Madrycie, to Real klepie Barcelonę w sobotni wieczór.
76
BŁĄD PIQUE! Dał sobie wyjąc piłkę Benzemie, na szczęście gości połakomił się na gola James Rodriguez, który mógł zagrywać do wolnego Ronaldo, a zamiast tego jego strzał został zablokowany.