Witamy. Wielki mecz Przemka Tytonia. Polak w bramce Elche musi dziś zatrzymać gwiazdy Realu Madryt. Startujemy już za chwilę zapraszając na teksówkę

Primera Division / 24. kolejka
Estadio Martínez Valero / 22.02.2015

Akt. 22/02/2015, 22:49 GMT+1

22:49
Ja już się żegnam i zapraszam na kolejne tekstówki na naszą stronę. Najbliższe już w trakcie pucharów. Dobrej nocy
22:48
KONIEC MECZU! Real Madryt planowo pokonuje Elche 2:0 po golach Benzemy i Cristiano Ronaldo. Mimo dwóch puszczonych goli dobre spotkanie rozegrał Przemek Tytoń
90+2'
Nawet Casillas musiał interweniować. Wypiąstkował piłkę na rzut rożny
90'
Bale wyskoczył wysoko, ale minął się z piłką. Z tego mogło być 3:0
88'
Arbeloa zmienia Isco
86'
Bale zagrał dwójkową akcję z Benzemą, Francuz próbował wyłożyć piłkę piętką, ale jego podanie nie doszło celu
83'
Illaramendi zastępuje Lucasa Silvą
79'
Szalona akcja piłkarza gospodarzy Rodrigueza który w końcu dotknął piłkę rękę i jego rajd został zatrzymany przez sędziego
75'
Goście zaczynają się bawić ze słabszym rywalem
73'
ZNÓW GROŹNIE! Ronaldo uderzył po ziemi, ale obok słupka
71'
Portugalczyk faulowany przed polem karnym. Znów może być groźnie
69'
Isco wrzucał do Ronaldo, a ten atakowym strzałem głową pokonał Tytonia. Polak był bez szans. No i Cristiano będzie spokojniejszy
69'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl 2:0 REAL!! CRISTIANO RONALDOI!!! Tytoń nie miał szans przy tym golu
65'
Bardzo chce dziś gola strzelić Ronaldo. Tym razem był blisko, aby dołożyć nogę, ale uprzedzili go obrońcy
61'
Stanowski na TT: Prawdopodobnie wam umknęło, ale pierwszy raz w historii Polak zaliczył asystę przy golu Realu Madryt.
58'
Po bramce Real będzie grał bardziej na luzie
56'
Trochę przypadkowa bramka dla Realu. Po ziemii dośrodkowywał Ronaldo, któryś z obrońców tak niefurtunnie wybijał, że trafił w Tytonia, od którego odbiła się piłka i trafiła do BENZEMY, a ten wbił ją do pustej bramki!
56'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl dla REALU!!! BENZEMA!! 1:0 dla Królewskich!
53'
Krzysztof Stanowski na TT odniósł się do sytuacji sprzed chwili: Że tu nie było czerwonej?!