Tylko dwa punkty wynosi przewaga Realu Madryt nad Barceloną w tabeli Primera Division. Królewscy nie mogą sobie zatem pozwolić na stratę punktów, a w 26. kolejce zagrają na trudnym terenie w Bilbao.

Akt. 07/03/2015, 19:51 GMT+1

19:51
Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje tekstowe w serwisie mobilnym eurosport.pl.
90
KONIEC MECZU! Athletic pokonało Real Madryt 1:0 i gospodarze wygrali z Królewskimi po raz pierwszy od 2010 roku. Oznacza to również, że w przypadku wygranej w niedzielę nad Rayo Vallecano to FC Barcelona zostanie nowym liderem Primera Division.
90
Miał czas na dośrodkowanie piłki z prawej flanki Carvajal, lecz ta wrzutka, podobnie jak wiele innych dzisiaj, padła łupem obrońców gospodarzy.
90
Jeszcze jedna zmiana w zespole gospodarzy - Mikela Rico zastępuje Gaizka Toquero.
90
Rozpoczęliśmy doliczony czas gry, którego będzie 180 sekund.
87
Żółta kartka dla Marcelo, a faul Brazylijczyka wykorzystuje Mikel Rico leżąc sobie na murawie.
83
Nie bardzo wiadomo czemu tak daleko przed linią bramkową ustawił się Gorka Iraizoz i starał się to wykorzystać Gareth Bale. Walijczyk uderzał prawie z linii środkowej... lecz piłka uderzyła w słupek, a obrońcom z Bilbao udało się wyjaśnić sytuację.
83
NIEWIARYGODNA SYTUACJA! NIE MA GOLA!
80
W 80. minucie kończy swój występ Karim Benzema, a zastępuje go Javier "Chicharito" Hernandez.
77
Na boisku w drużynie Królewskich zameldował się Lucas Silva, który zastąpił Toniego Kroosa. Niemiec od dłuższego czasu grał z żółtą kartką.
76
BLISKO ADURIZ! Ależ on gra w powietrzu, jednak tym razem po zgraniu piłki przez Susaetę strzelec jedynego gola w dzisiejszym spotkaniu uderzył piłką w słupek.
75
Mamy również drugą zmianę wśród gospodarzy - Guillermo Fernandez zastępuje Inakiego Williamsa.
74
Carlo Ancelotti zdecydował się wprowadzić na boisko Jese, lecz pierwsze prostopadłe zagranie rezerwowego było zupełnie nieudane. Może w polu karnym będzie skuteczniejszy.
73
NIE MA KARNEGO! Domaga się tego Cristiano Ronaldo, lecz nie ma racji jak pokazały powtórki. Do końca blisko niego był Gurpegi.
71
GŁÓWKA VARANE'A! Graczom Realu udało się wygrać walkę o górną piłkę w polu karnym, lecz francuski obrońca główkował niecelnie po dośrodkowaniu Kroosa z rzutu rożnego.
70
Trochę luzu w ostatnich minutach mają obrońcy Athleticu, gdyż gospodarzzom udaje się wyprowadzać kontrataki. Dobrze podczas nich rozrzuca piłkę Aduriz, a w pojedynki biegowe z graczami gości wchodzi niezwykle ambitnie walczący Williams.
67
Kolejne dośrodkowanie, które kończy się pewną interwencję Iraizoza.
65
Mamy zmianę w zespole gospodarzy - Markel Susaeta zastępuje Ikera Muniaina.
63
Athletic broni się już nie na własnej połowie, lecz praktycznie w polu karnym. Jak długo tak wytrzymają?
62
BRONI IRAIZOZ! W końcu innego typu akcja Realu i od razu było bardzo groźnie. Jednak bramkarz Athleticu wygrał pojedynek sam na sam z Benzemą. A podawał Francuzowi Benzema.