Hej, witajcie! Przed nami mecz meczów, klasyk klasyków, najciekawsze rywalizacja na świecie. Real gra z Barceloną. Jesli gospodarze wygrają, zbliżą się znacząco do mistrzostwa. Na relację tekstową zaprasza Kaszaj!

Primera Division / 33. kolejka
Bernabéu / 23.04.2017

Akt. 23/04/2017, 22:58 GMT+2

22:57
To tak na dobranoc!
22:49
Ja się już żegnam, choć o tym meczu można dyskutować jeszcze godzinami. Barcelona wygrała z Realem 3:2, po widowisku absolutnie kapitalnym. Trzymajcie się
22:45
Ten pan jest dziś szefem
22:42
Ochłonęliście? My jeszcze nie. Barcelona wygrała z Realem i wróciła do gry o tytuł. W ten wieczór było wszystko, co w piłce najlepsze. ABSOLUTNIE WSZYSTKO!
22:37
KONIEC! To był mecz roku, nie wiem kiedy oglądaliśmy drugie takie widowisko! Barca wygrała z Realem 3:2. MESSI I WSZYSTKO JASNE!
90+2'
OSTATNIA AKCJA MECZU! MESSI dostaje piłkę przed polem karnym i pakuje ją do siatki! Barca wygrywa 3:2.
Fouls against6
90+2'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! 3:2 MESSI! MESSI! MESSI!!!

90'
Dwie minuty doliczone
89'
ASENSIO! Broni Ter Stegen! tutaj nie ma obrony! TYLKO ATAK SIĘ LICZY!
87'
Gra się do końca, czyż nie?
86'
James doprowadza do wyrównania! Marcelo dostał piłkę przy linii końcowej, zagrał w pole karne, a tam wbiegł uciekający Busquetsowi Kolumbijczyk i trafił ponad bezradnym Ter Stegenem! REAL GRA W DZIESIĄTKĘ, tylko przypomnę!
86'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOlll!!! 2:2 REAL! COŚ NIESAMOWITEGO! NIEBYWAŁA HISTORIA!
85'
Hiistoria lubi się powtarzać
83'
Dobrze powiedziane
83'
James zmienia Benzemę
82'
Znów faul na MESSIM! Tym razem wycina go Kovacić. Tym razem jednak żółta kartka dla gracza Realu. Zasłużona!
80'
SETKA PIQUE! BRONI NAVAS CUDOWNIE! Real jeszcze żyje
78'
Ramos, gdy schodził z boiska bił złośliwie brawo prawdopodobnie w stronę sędziego. Będzie za to kara?