Witamy! Na koniec dnia oczekujemy trochę magii na Camp Nou. Za chwilę startujemy z meczem Barcelona - Valencia. Wczoraj wygrał Real (w Bilbao 2:1), dziś chce odpowiedzieć mu Duma Katalonii. Zapraszamy na relację lajw. Czas będzie Wam umilał Kaszaj!

Primera Division / 28. kolejka
Spotify Camp Nou / 19.03.2017

Akt. 19/03/2017, 22:46 GMT+1

22:46
Dzięki, że byliście z nami. Do jutra! Jutro kolejne tekstówki, kolejne emocje na naszej aplikacji mobilnej
22:34
KONIEC! Fajny wieczór to był na Camp Nou! Barcelona pokonała Valencię 4:2.
90'
Dwie minutki dorzucone
88'
Gola strzela Andre Gomes, który tylko dołożył nogę, strzelając z kilku metrów
88'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl!! NO I MAMY 4:2 dla Barcy! Jest pozamiatane!
84'
Gospodarze trochę spuścili z tonu w ostatnich minutach. Nie stwarzają tylu sytuacji, co wcześniej
81'
Zgadzacie się?
78'
Teraz wolny w drugą stronę, ale Perejo się poślizgnął...
77'
NEYMAR Z WOLNEGO... trafia w SPOJENIE!
76'
Barcelona ma absolutną kontrolę nad meczem. Powinno dołożyć jeszcze jedno trafienie, a wtedy będzie już prawie 100 procent pewności, że zgarnie dziś 3 punkty.
74'
Boisko opuszcza Rafinha, w jego miejsce wchodzi Gomes
71'
Powinno być 4:2! SUAREZ nie trafia dobitki strzału Messiego
69'
Barcelona wymieniła kilka podań, akcję lekkim strzałem nad bramkę zakończył SUAREZ, a po wszystkim przeprosił Neymara, że mu nie podał. Jest chemie w tym zespole
67'
Żółtko dla Iniesty za faul taktyczny
65'
Boisko opuszcza Rakitić, w jego miejsce wchodzi Roberto. Bohater słynnej remontady z PSG. Strzelec gola na 6:1 w ostatniej minucie meczu!
I. Rakitic
64'
Barca chce wejść z piłką do bramki, ale jej się nie udaje
61'
Strzał SUAREZA! ale za lekki, spokojnie piłkę łapie bramkarz
59'
Słabiutko w obronie gra Barcelona. Za dużo pozwala graczom Valencii, a przecież goście grają w dziesięciu
56'
Messi przewraca się w polu karnym. Mógł wskazać na jedenasty metr sędzia
53'
Pięknie zmieścił to Messi po krótkim rogi bramki Alvesa. 3:2 dla Barcy. Tylko cud uratuje grającą w osłabieniu Valencię