Witajcie! Popołudnie wielkiej piłki! Gran Derbi. Barcelona podejmuje Real. Oczekiwania są ogromne szczególnie, że Manchester City z Chelsea dostarczyli wielkich emocji.

Akt. 03/12/2016, 18:09 GMT+1

18:09
Dzięki wielkie. Dobrego wieczoru życzymy i żegnamy się. Wracajcie na kolejne tekstówki do nas!
18:07
I KONIEC! Podział punktów na Camp Nou. W doliczonym czasie gry Sergio Ramos doprowadził strzałem głową do remisu. W tabeli Primera Division status quo na czele. Królewscy nadal 6 punktów przed Blaugraną
90'
Co się dzieje! Wybiegł z bramki Navas, wypiąstkował piłkę, pusto tam było, główka i Casemiro z linii bramkowej
90'
3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
90'
I remis, nie upilnowali Ramosa choć wszyscy wiedzą, że świetnie gra głową środkowy obrońca Realu. To jego 3. gol w tym sezonie w La Liga
90'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:1 SERGIO RAMOS
90'
Niestety zamieszanie w polu karnym Barcelony. Przepychają się zawodnicy. Z rzutu wolnego Luka Modrić...
90'
Javier Mascherano z żółtą kartką za faul na Marcelo
87'
Tymczasem Zinedine Zidane posłał jeszcze do boju w miejsce Kovacicia Diaza
87'
Denis Suarez za Neymara
87'
Real nie poddaje się. Serio Ramos w roli środkowego napastnika. Strzelił głową, ale nad bramką
84'
Pique wyjaśnił wszystko po dośrodkowaniu w pole karne
84'
Sergio Busquets się doczekał. Faulował Asensio i żółta kartka
82'
U la la... Tym razem to Leo Messi powinien podwyższyć rezultat. Cudowne prostopadłe podanie Iniesty do Argentyńczyka, ten miał dużo czasu, ale strzelił obok bramki
80'
Dani Carvajal z żółtą kartką
79'
Real prowadzi grę, ale nic z tego nie wynika do końca. Zidane gestykuluje w swojej strefie
78'
Karim Benzema schodzi, a w jego miejsce Marco Asensio. Zmiana także w Barcelonie. Andre Gomes opuszcza murawę, a w jego miejsce Arda Turan.
76'
Neymar ma udział w 6 golach w 7 Gran Derbi, w których wystąpił (3 gole. 3 asysty)