Dobry wieczór! Po hicie w Bundeslidze przenosimy się do Hiszpanii, gdzie w stolicy mamy derbowe spotkanie. Na Vicente Calderon Atletico podjemuje Real. Co ciekawe to Los Colchoneros zdaniem bukmacherów są faworytem tego meczu.

Primera Division / 12. kolejka
Estadio Vicente Calderón / 19.11.2016

Akt. 19/11/2016, 22:35 GMT+1

22:35
    Dzięki i dobrej nocy!
    22:33
    I KONIEC! RONALDO rozbił Atletico Madryt. Real zdominował gospodarzy i wygrał 3:0. Los Blancos zachowują pozycję lidera w Primera Division.
    90'
    2 minuty doliczone, ale to już jest wyczekiwanie i zabawa graczy Realu
    88'
    Dwójkowa akcja w odpowiedzi Modrić do Carvajala, ten znów do Chorwata, strzał głową, ale nad bramką
    87'
    Jeszcze szansa gospodarzy, ale po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Koke złapał piłke Navas
    86'
    Trzecia zmiana w Realu. Wchodzi Marco Asensio za Lucasa Vazqueza
    85'
    To pierwszy raz, gdy Atletico traci 3 gole w meczu mając w bramce Jana Oblaka

84'
    James Rodriguez zmienia Cristiano Ronaldo. Wielki mecz na Estadio Vicente Calderon, ale gwizdy mu towarzyszą
    83'
    Dziś Real wygląda w defensywie tak jak Atietlico dotychczas
    81'
    To 44. hat trick w karierze Cristiano Ronaldo. Drugi przeciwko Atletico Madryt
    80'
    Świetny występ Isco. Teraz zmiana za niego wchodzi Karim Benzema
    78'
    Carrasco faulowany przez Vazqueza i żółta kartka dla Hiszpana
    78'
    Przyjęło się mówić, że Real Madryt gra najlepiej na świecie z kontrataku. Tak właśnie to wyglądało. Isco podał za plecy obrońców do Bale'a ten pobiegł nie dogonił go Juanfran, a podanie Walijczyka wzłuż bramki obok Godina do Ronaldo. Portugalczyk z powietrza dostawił nogę i pokonał Oblaka. Hat trick Ronaldo
    77'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:0 CR7
    74'
    Griezmann i okazja? A jednak spalony
    73'
    Leży na murawie Gareth Bale. Juanfran w walce o piłkę wsadził palce w oko Walijczyka. Tym razem bez kartki
    71'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0 CRISTIANO RONALDO I REAL PROWADZI 2:0. Portugalczyk łapie formę i zrównuje się z wielkim Alfredo Di Stefano
    71'
    Ronaldo kontra Jan Oblak i? Ale najpierw żółta kartka dla Diego Godina za dyskusje
    69'
    Cristiano Ronaldo jest doświadczony bez dwóch zdań. Portugalczyk doszedł do podania, wyprzedził rywala i padł w polu karnym. Zostawił nogi Savić, a CR7 padł. JEDENASTKA!