Manchester City miał w środku tygodnia trudną przeprawę w Pucharze Ligi. Piłkarze Pepa Guardioli nie mogą zwolnić tempa, wiedząc, że Manchester United wygrał z Tottenhamem. "Obywatelom" napsuć krwi ma dzisiaj West Bromwich Albion. Oczywiście z Grzegorzem Krychowiakiem w podstawowym składzie. Uwaga, Pep Guardiola pograł trochę na nosie wszystkim graczom Fantasy Premier League.

Premier League / 10. kolejka
The Hawthorns / 28.10.2017

Akt. 28/10/2017, 17:54 GMT+2

17:54
Koniec! Manchester City wygrał tylko 3:2, ale różnica poziomów między piłkarzami Guardioli, a Pulisa była ogromna. Grzegorz Krychowiak przebywał na boisku do 81. minuty. Wielkich zawodów nie zagrał, przez cały mecz walczył i szarpał - nic więcej. Dziękujemy za śledzenie relacji i już zapraszamy na prawdziwy hit Serie A: Milan - Juventus. Na horyzoncie czeka również relacja z meczu Bayernu Monachium z RB Lipsk. Do zobaczenia!
Bez ładu i składu, ale spróbowali piłkarze West Bromu rzucić się na rywala z Etihad. Chyba wyrównania nie będzie... Upływa już czwarta minuta doliczonego czasu gry.
91
Jeszcze będziemy mieć trochę zabawy w meczu WBA z City! Dośrodkowanie w pole karne Edersona, piłkę z łatwością miał zgrać Otamendi, a swoim zagraniem klatką piersiową zaliczył asystę przy trafieniu Phillipsa! Już tylko 3:2 dla City!
87
Co się dzieję w polu karnym WBA! Silva trafił w nogi Fostera! Nie ma czwartego gola dla Man. City
85
Ojojoj, zatracił formę Kevin de Bruyne. Otrzymał doskonałe podanie od Sterlinga i w starciu oko w oko z Fosterem uderzył bardzo, bardzo źle!
81
Ostatnia zmiana w barwach gospodarzy. Żegnamy Grzegorza Krychowiaka, w jego miejsce James McClean.
Jeden z wielu, który u boku Pepa zrobił postęp.
Liverpool podwyższył prowadzenie w meczu z Huddersfieldem. Gini Wijlandum na 3:0.
73
Kiepski mecz WBA, również nie najlepiej gra Krychowiak. Teraz Polak pospieszył się z rozegraniem i bardzo źle rozrzucił piłkę na lewą stronę. City szybko zamyka wszystkie furtki piłkarzom WBA.
71
Wyglądało bardzo groźnie. Otamendi postraszył Livermore'a, ale ostatecznie cofnął nogę, dzięki czemu zarobił tylko żółtą kartkę.
Nie ma też Rondona, w jego miejsce pojawił się jakiś czas temu Hal Robson-Kanu. Na razie bez efektów.
68
McAuley opuścił boisko, w jego miejsce Matthew Phillips. WBA zagra teraz ofensywniej.
65
3:1 dla City! Piłka jak po sznureczku: z lewej do prawej wdłuż pola karnego WBA. Ostatecznie w pole karne z prawej strony zagrywał Kyle Walker, a gola strzelił Raheem Sterling, który 4 minuty temu zastąpił Bernardo Silvę.
Internety zlitowały się i znalazły gola WBA. Na razie jedyne trafienie The Baggies w wykonaniu Jaya Rodrigueza.
61
Niegrzeczne zachowanie Jesusa, najpierw faul, a potem bezsensowne kłótnie z arbitrem. Żółta kartka.
60
Mija godzina gry na boiskach Premier League i mamy zmiany wyników. Liverpool prowadzi z Huddrsfield 2:0, a Arsenal objął prowadzenie w spotkaniu ze Swansea (2:1).