Tottenham wciąż nie zrezygnował z walki o mistrzostwo Anglii, a Arsenal nie chce odpuścić w rywalizacji o miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów. Dla kibiców obu tych drużyn najważniejsza jest jednak dominacja w północnym Londynie. Witamy i zapraszamy na relację tekstową z najważniejszych derbów w stolicy Anglii, którą poprowadzi Stinger.

Premier League / 35. kolejka
White Hart Lane / 30.04.2017

Akt. 30/04/2017, 19:26 GMT+2

19:26
    To tyle relacji z dzisiejszych wydarzeń w Anglii, zapraszamy na kolejne tekstówki w serwisie mobilnym Eurosport.pl.
    Koniec Druga połowa
    90
    KONIEC MECZU! Ostatnia wrzawa na White Hart Lane w dzisiejszym spotkaniu, Tottenham zasłużenie wygrał w derbach północnego Londynu.
    90+4
    Dogrywamy ostatnie kilkadziesiąt sekund.
    90+3
    Trzecia zmiana w zespole Tottenhamu, zasłużona owacja dla Allego.
    90+1
    Zagramy o cztery minuty dłużej.
    90
    Kontratak Tottenhamu, przez moment Kane mógł spróbować zagrywać do biegnącego środkiem Eriksena, ale nie zauważył kolegi i ostatecznie przytrzymał piłkę przy linii bocznej.
    19:17
    Tak się cieszył Harry Kane po wykorzystaniu rzutu karnego.

19:17
    Nie może to dziwić przy wygranej 2:0 i w ogóle formie Tottenhamu w ostatnich tygodniach/miesiącach, ale atmosfera na White Hart Lane dzisiaj fantastyczna.
    88
    Druga zmiana w zespole Tottenhamu, finałowe kilka minut otrzymuje Kyle Walker, czyli zaskakujący nieobecny w dzisiejszym spotkaniu.
    87
    Świetnie teraz powalczyli o piłkę Kane z Koscielnym, lepszy tym razem Francuz.
    86
    Walcott celnie, ale w środek bramki, a Lloris dzisiaj nie wypuszcza piłek z rąk.
    19:14
    Na Twitterze kibice Tottenhamu mają swoje pięc minut, w ten sposób np. określają aktywność Mesuta Ozila w 2. połowie.
    83
    Ryzykował teraz Lloris poza polem karnym, ale uprzedził Welbecka i wybił piłkę głową na aut.
    81
    Nieudany występ Giroud, co pokaże Theo Walcott?
    19:08
    Mauricio Pochettino ma z czego się cieszyć.
    79
    Zasłużona owacja dla Koreańczyka Sona, świetny jego występ.
    78
    ZNOWU CECH! Teraz czujność golkipera Arsenalu sprawdził strzałem głową po rzucie rożnym Alderweireld, Czech jednak ponownie spisał się świetnie.
    77
    BRONI CECH! Mogło i powinno być 3:0 dla Tottenhamu, ale po zagraniu Wanyamy Kane przegrał pojedynek sam na sam z Cechem.
    76
    Rozpoczął się ostatni kwadrans nadziei Arsenalu.
    76
    I jeszcze jedna zółta kartka, teraz dla Monreala za atak od tyłu na nogi Kane'a.