Dobry dzień. Dzień dobry. Zaczynamy tekstówkę z Bitwy o Anglię. Manchester United podejmuje Liverpool w ramach 21. kolejki Premier League.

Akt. 15/01/2017, 18:52 GMT+1

18:52
Dzięki wielkie i wpadajcie na kolejne tekstówki do nas!
18:52
Nie wróci na 2. miejsce w tabeli Premier League gracze Liverpoolu. United ma Zlatana także to zapewniło Czerwonym Diabłom remis.
18:51
I KONIEC! PODZIAŁ PUNKTÓW W BITWIE O ANGLIĘ! Manchester United zremisował z Liverpoolem 1:1.
94'
De Gea wrzuca piłkę w pole karne Liverpoolu. Oczywiście na Fellainiego. Tymczasem Rooney strzelał z dystansu, ale został zablokowany
92'
Wijnaldum miał okazję, podawał mu Coutinho i zbyt lekko. Broni De Gea
90'
4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
90'
Po żółtej kratce dla Firmino i Herrery.
90'
Znakomicie prezentuje się na prawej stronie Valencia. To on zaliczył asystę przy trafieniu Zlatana
90'
Sędzia już gotowy do pokazania, ile doliczy do 90 minut
87'
Wijnaldum tym razem z miejsca strzelał i trafił prosto w Jonesa. Ten wybił, a raczej piłka odbiła się na rzut rożny
84'
Cóż za zamieszanie. Najpierw strzelał głową Fellaini, trafił w słupek. Zlatan strzelił głową od poprzeczki i trafia za "kołnierz" Mignoleta
84'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:1 ZLATAN
82'
TO BYŁA STUPROCENTOWA SYTUACJA?! Rooney strzela, a świetnym refleksem popisał się i interwencją Mignolet. Broni Belg, a asystent sędziego Oliviera pokazał pozycję spaloną (powtórka mówiła co innego)
81'
Powalczył o piłkę Can. Dośrodkował przed pole karne United, ale poradzili sobie defensorzy, a o piłkę walczył Wijnaldum
78'
Przerwa po kontuzji Milnera zdecydowanie wybiła z gry United.
78'
Pojawienie się Fellainiego na boisku zdeterminowało zagrania Czerwonych Diabłów. Długie wysokie piłki w pole karne, gdzie jest Belg i m.in. Zlatan Ibrahimović
76'
Marouane Fellaini zmienia Matteo Darmiana
75'
Dobra akcja gości. Z prawej strony po przejęciu piłki dogrywał Emre Can... Za plecy obrońców, nabiegał tam Wijnaldum, ale strzał głową nad bramką!