"Grosik" miał chwilkę słabości i wylądował na ławce rezerwowych Marco Silvy, ale po powrocie ze zgrupowania z reprezentacji znowu błyszczy. Ekipa Hull City w piękny sposób pokonała Middlesbrough. Czas stawić czoła trudniejszej przeszkodzie, bo samemu Manchesterowi City. To może być turbo popołudnie na Etihad! Zapraszamy na relację.

Premier League / 32. kolejka
Etihad Stadium / 08.04.2017

Akt. 08/04/2017, 17:53 GMT+2

KONIEC! Co warto zaznaczyć - Kamil Grosicki zaliczył kolejne 90 minut w Premier League. Manchester City wygrał z Hull 3:1. Wynik ani przez chwilę nie był zagrożony, piłkarze Guardioli grali spokojnie i pewnie wygrali. Tygrysy pewnie wpisywali tę porażkę w koszta, teraz mogą skupić się na meczach, w których mogą zapewnić sobie utrzymanie. Obywatele z Etihad dopisują kolejne trzy punkty i wciąż nie odpuszczają walki o fazę grupową Ligi Mistrzów. Dziękujemy za śledzenie relacji.
Kolarov z rzutu wolnego, bardzo kąśliwie. Broni Jakupović.
90
Trzy minuty doliczył Jon Moss.
90
Kolejna próba Grosickiego. Najgorsza dzisiaj. Wysoko nad bramką Bravo.
89
Jesli ktoś spodziewał się, że Hull ruszy do ataku... musi o tym zapomnieć. Tygrysy trochę się rozbudziły, ale jednak nie gryzą.
85
Rannochia strzela honorowego gola dla Hull! A akcję rozpoczął Kamil Grosicki, Polak wyłozył piłkę na tacy Maloneyowi, ktory przedłużył ten sznureczek do włoskiego defensora! Bravo zasłonięty przez Johna Stonesa nie zdołał skutecznie zatrzymać strzału.
83
kolejny groźny strzał Delpha! Broni Jakupović.
82
Akcja prawą stroną Nolito. Dośrodkowanie było za wysokie dla niewysokiego Sergio Aguero.
20 strzałów City do 4 gości z Hull.
79
Dwójkowa akcja prawą stroną boiska. Navas wypuścił w bój Sergio Aguero, ale strzał Argentyńczyka obo słupka.
Potwierdzenie, że Artur Boruc jest w pierwszym składzie Bournemouth na mecz z Chelsea. Wisienki z The Blues startują o 18:30.
Cuda się dzieją w Stoke. Słabo grający Liverpool już prowadzi 2:1, a wszystko stało się w dwie minuty za sprawą duetu rezerwowych. I to nie byle jakich - Firmino i Coutinho!
76
Lewa strona pola karnego. Nolito zablokowany.
75
Kelechi Iheanacho za Davida Silvę, a Fernando w miejsce Toure. Wykorzystał limit zmian Pep Guardiola.
72
Wspaniała klepa Aguero i Sterlinga. Argentyńczyk w pełnym biegu nie zdążył opanować piłki, a byłby już do pokonania tylko Jakupović.
W 66. minucie mieliśmy zmianę w ekipie gospodarzy. Nolito zastąpił Leroya Sane.
69
To musiała być żółta kartka dla N'Diaye. Faul taktyczny na połowie boiska. Sterling złapany do tańca, ale Anglik wyraźnie się wyrywał.
J. Vennegoor of Hesselink
Żółta kartka
Celtic Glasgow
To pierwszy gol Delpha w Premier League w tym sezonie. Na gola dla City czekał od sierpnia, gdy pokonał w Lidze Mistrzów bramkarza Steauy Bukareszt.
64
Fabia Delph huknął nie do obrony! Yaya Toure posłał długie podanie do Sterlinga. Anglik z prawej strony wystawił piłkę Delphowi, a były pomocnik Aston Villi strzela gola. 3:0 dla Manchesteru City.