Dobry wieczór! STARTUJEMY! Dobra, dobra już bez zapinania pasów

Akt. 31/01/2017, 22:52 GMT+1

22:52
Wielkie dzięki, że byliście z nami. Zapraszamy na kolejne tekstówki.
22:52
I KONIEC! Podział punktów na Anfield i większa radość Chelsea, która mogła wygrać, gdyby Costa strzelił rzut karny. Okazje dla The Reds miał także Firmino. The Blues mają 10 punktów przewagi nad Liverpoolem
93'
Jeszcze szykuje się do wejścia Michy Batshuayi, zmienia Diego Costę
90'
3 minuty doliczone, a w końcówce dzieje się niewiarygodnie dużo
90'
Druga zepsuta stuprocentował sytuacja. Z 5. metra strzelił głową wprost w ręce Courtoisa Roberto Firmino
90'
Jeszcze zmiana u gospodarzy. Za Lallanę wszedł Divock Origi
89'
Niewiele brakowało, a piłka przeszła obok słupka bramki The Reds
89'
Jeszcze rzut wolny dla Chelsea. Fabregas w pole karne... Piłka przeszła na drugą stronę. N'golo Kante wystawił piłkę Pedro, ten huknął z lewej nogi i?!
87'
Kontra The Blues, prostopadłe podanie Fabregasa do Pedro, ten przyjął ze zwodem, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło
86'
Trudno zabrać piłkę Diego Coście. Nie udało się to 4 rywalom. Próbował strzelać, ale piłka w rękach Mignoleta
83'
I jeszcze jedna zmiana. Cesc Fabregas wchodzi w miejsce Williana. Czas gra na korzyść Chelsea
81'
Żaden z bramkarzy Premier League nie obronił więcej rzutów karnych od Simona Mignoleta od 2014 roku. Belg zatrzymał 5 z 10 karnych

80'
Walczył o piłkę w polu karnym Mane, ale zagrał ręką. Nie tym razem. Ależ rozśpiewały się trybuny Anfield
79'
Willian z żółtym kratonikiem
78'
Gdyby był na murawie Eden Hazard, to strzelałby z 11. metrów. Tak, podszedł Costa i spudłował
77'
SIMON MIGNOLET! Broni strzał belgijski golkiper!
76'
Diego Costa wbiega w pole karne. Przyrzeka na wszystko Joel Matip, a do lewej nogi poszedł zwodem Brazylijczyk. RZUT KARNY!