Dobry wieczór Państwu! Przed nami ostatnie spotkanie 26. kolejki Premier League. Leicester City kontra Liverpool. Gospodarze przegrali pięć ostatnich meczów w lidze znaleźli się w strefie spadkowej. The Reds są podbudowani triumfem 2:0 w ostatniej kolejce nad Tottenhamem Hotspur, a w tabeli są na dobrym, piątym miejscu. Niestety ani w składzie, ani nawet na ławce rezerwowych w ekipie Lisów nie ma Polaków. Marcin Wasilewski i Bartosz Kapustka obejrzą mecz z trybun

Premier League / 26. kolejka
King Power Stadium / 27.02.2017

Akt. 27/02/2017, 23:05 GMT+1

23:00
Dzięki za ten wieczór. Dobranoc!
22:53
Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Vardy, a jedną Drinkwater. Honorowego gola dla ludzi Kloppa strzelił Coutinho.
22:52
Leicester City
Koniec spotkania! Nowa miotła zadziałała! Leicester City pokonał po świetnym meczu Liverpool 3:1.
90'+4
Sędzia doliczył pięć minut.
22:51
A tak wygląda nowy ojciec sukcesu Lisów, Craig Shakespere. Nazwisko ma wybitne:)

22:49
Tak się cieszył Vardy po drugim w meczu, a siódmym w sezonie golu w Premier League.

87'
Liverpool
Mogło być już tylko 3:2. Niepewna interwencja Schmeichela po kopnięciu Coutinho.
79'
Super akcja Mahreza prawą stroną. Chyba trochę za długo zwlekał z podaniem. Ostatecznie zza pola karnego kopnął Drinkwater, ale nad poprzeczką.
68'
Liverpool
GOL dla gości. Dobrze grający od samego początku Coutinho ładnym strzałem z początku pola karnego nie dał szans Schemichelowi. Jest kontakt!
Fouls against2
65'
Ale piękna akcja kibiców Lisów. Na całym stadionie światełko dla byłego trenera Ranieriego. Oczywiście w 65. minucie. Włoch ma bowiem, 65 lat.
60'
GOL! Znowy Vardy! Znakomicie z lewej strony prawą nogą podał Fuchs! Liverpool na łopatkach!
A. Tombesi
Gol
A. Tombesi
Parma
Parma
56'
Liverpool
Zespół z Liverpoolu atakuje, ale kompletnie nie ma pomysłu.
53'
Żywa druga połowa. Zatem tak jak pierwsza. Jest dobrze. To jest naprawdę znakomity mecz na zakończenie kolejki. Szkoda tylko, że piłkarze Leicester City nie grali tak ostatnio pod wodzą Ranieriego.
47'
Liverpool
Od początku drugiej połowy Liverpool rzucił się do ataku i cały czas utrzymuje się przy piłce.
Druga połowa
22:02
Zaczynamy drugą połowę. Czy Liverpool jeszcze się odrodzi?
21:50
Kilka zdjęć z pierwszej, wspaniałej połowy na King Power Stadium.
45'+2
Liverpool
Piękny strzał Emre Cana na koniec pierwszej części meczu. Znakomicie obronił jednak Schmeichel. Za chwię sędzia zakończył połowę.
45'
Za chwilę koniec pierwszej połowy. Dominacja Leicester City niepodważalna.
21:43
Zobaczcie bramkę Drinkwatera. To było cudo.
39'
Pomocnik Leicester City fenomenalnie z powietrza kopnął prawą nogą zza pola karnego. Mignolet nawet się nie ruszył. 2:0!