Kamil Grosicki realizuje dziś swoje marzenie, jakim była gra w Premier League. Zapraszamy was, by towarzyszyć polskiemu skrzydłowemu w tej przygodzie!

MKM Stadium / 04.02.2017
Piotr Kwiatkowski

Akt. 04/02/2017, 17:57 GMT+1

17:57
Kamil Grosicki ma już za sobą debiut w wymarzonej lidze. Skrzydłowy reprezentacji Polski spisał się bardzo dobrze w wygranym 2:0 (1:0) spotkaniu jego Hull City z Liverpoolem w 24. kolejce Premier League. "The Reds" grają w 2017 roku koszmarnie. Z rozegranych od stycznia dziesięciu meczów wygrali tylko jeden. Natomiast Hull pod wodzą nowego trenera i nowych zawodników przeżywa odrodzenie.
Koniec Druga połowa
17:56
KONIEC MECZU. Jesteśmy winni opisanie jednego gola. Problemy techniczne. Niasse świetnie wyszedł do podania Ranocchi i strzelił między nogami Mignoleta. Liverpool na kolanach.
90'
STURRIDGE!!! Doskonały strzał. Bardzo mocny. Piłka szczęśliwie trafiła w bramkarza i odbiła się od niego jakby Jakupović był słupkiem. Bez szans na reakcję.
90'
HENDERSOOOOOON . Świetny strzał i świetna obrona Jakupovicia.
83'
Faule2
83'
Rzuty rożne1
80'
Kamil Grosicki schodzi. Bardzo dobry mecz Polaka. W jego miejsce David Meyler.
Fouls against1
78'
Ależ nerwy muszą przeżywać kibice Hull City. Liverpool napiera, a ich ulubieńcy na razie dzielnie.
74'
67
Ostrzelana bramka Hull. Próbował MIlner, Coutinho, ale wielkie szczęście przy gospodarzach.
66'
Niasse na boisku.
64'
Grosicki świetnie podał do Hernadeza. A ten niechlujnie technicznie się zabrał i Mignolet uratował Liverpool przed stratą gola.
63'
Grosicki znów zainicjował bardzo groźną akcję naciskając Milnera. Strzelał Hernandez w boczną siatkę.
62'
Evandro schodzi, a wchodi nastoletni Josh Tymon.
59'
Liverpool rzeczywiście wziął się teraz do roboty. Ciekawa statystyka. W ostatnich trzech meczach po objęciu prowadzenia Hull nie wygrywało. Liverpool wygrał trzy mecze z ośmiu, w których pierwszy stracił gola.
57'
A nie, to nie Matip podawał. To był Lallana, jak pokazała powtórka.
57'
Matip dosyć lekką piłkę zagrał w pole karne, ale Mane oddał groźny strzał głową. Jakupović końcówką palców na poprzeczkę!
55'
Sposób w jakim Evandro wyprowadzał kontrę Hull dosyć rozczarowujący. Można było szukać Grosickiego.
53'
Liverpool teraz nie schodzi z połowy rywali. Jeszcze dużo czasu dla gości. Zobaczymy, czy gospdoarze to dowiozą.