Derby Londynu Chelsea - Arsenal mają wielką stawkę. The Blues są liderem, mają dziewięć punktów przewagi nad Tottenhamem i Kanonierami. - Jeśli Chelsea wygra z Arsenalem, możemy wywiesić białą flagę - powiedział Mauricio Pochettino. Zapraszamy na relację NA ŻYWO. Początek spotkania o 13:30

Premier League / 24. kolejka
Stamford Bridge / 04.02.2017

Akt. 04/02/2017, 15:24 GMT+1

15:23
KONIEC MECZU. Chelsea wygrała z Arsenalem 3:1. Wielki triumf piłkarzy The Blues i trenera Antonio Contego.
15:20
Nacho Monreal dośrodkował z lewej strony, a Giroud zrobił to, co potrafi najlepiej - wykońćzył podanie strzałem głową. Tak zwana musztarda po obiedzie.

90
GOOOOOOOOOL! HONOROWE TRAFIENIE ARSENALU. Giroud i 1:3.
15:19
Przewaga Chelsea wzrosła do 12 punktów, choć Tottenham ma mecz do rozegrania. Nie ma się co oszukiwać, że wyprzedzenie The Blues będzie graniczyło z cudem.
15:17
Symboliczny gol. Były piłkarz Chelsea Cech skiksował i podał do byłego piłkarza Arsenalu Fabregasa. Hiszpan skorzystał z prezentu i lobem umieścił piłkę w siatce. 3:0, po meczu.

85'
GOOOOOOOL! 3:0. FABREGAS.
84
Podwójna zmiana w Chelsea. Willian za Pedro, Fabregas za Hazarda.
82
Pełna kontrola Chlesea. Frustrujący mecz dla Arsenalu.
72'
PARADA DNIA! ALEŻ WYCIĄGNĄŁ SIĘ Courtois. Po strzale z główki Danny'ego Welbecka prawie było 1:2.

71
Arsenal wykonał 11 rzut rożny, ale bez efektu.
73'
Chelsea już cakiem oddała inicjatywę, przyjmując Arsneal na swojej połowie. Ale gospodarze mają wszystko pod kontrolą.
70
Kolejna zmiana w Arsenalu. Danny Welbeck za Walcotta. Ciekawe, jak zaprezentuje się wracający po kontuzji napastnik.
69'
David Luiz mógł znaleźć się w sytuacji strzeleckiej, ale był na spalonym.
65
Arsene Wenger rzuca wszystkie siły do ataku. Olivier Giroud zastąpił Francisa Coquelina.

64
Zabrakło Arsenalowi środkowego napastnika. Nikt nie wykończył podania przed bramkę z lewej flanki.
61
Marcos Alonso tym razem sam został znokautowany. Leży na murowie po ciosie od Luiza.
58
Miło popatrzeć, jak Chelsea wychodzi z piłką z własnej połowy. Mecz jest ciągle otwarty, ale... The Blues przez 60 minut byli jednak wyraźnie lepsi.
14:48
Dla fanów angielskiej piłki (i nie tylko). O godzinie 16 Kamil Grosicki wybiegnie w pierwszym składzie Hull na mecz z Liverpoolem!

14:43
Cudowny gol Hazarda! Przyjął piłkę na własnej połowie, rozpędził się z nią, a kolejni gracze Arsenalu odbijali się od niego. Rajd przez pół boiska Belg zakończył zwodem i skutecznym strzałem do bramki!