Cześć i czołem!!!! Przed nami derby północnego Londynu. Zapraszamy na relację tekstową z tego wydarzenia.

Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne.
15:36
Koniec niesamowitego spotkania w Londynie. Tottenham remisuje z Arsenalem 2:2.
90'+2
Aaron Ramsey otrzymał dobrą piłkę na dobieg w jedenastkę, zbyt długo jednak zwlekał z oddaniem strzału i obrońcy zdołali go zatrzymać.
90'
Sędzia doliczył do podstawowego czasu gry 4 minuty.
89'
Szybkie tempo końcówki. Ale czystych strzałów brakuje.
87'
Ależ kiks Gabriela. Niewiele zabrakło a wydawałoby się, że w niegroźnej sytuacji wpakuje piłkę do własnej bramki.
86'
Sanchez strzelił ładnie, ale Lloris nie popełnił błędu.
86'
Kevin Wimmer przez przypadek zatrzymał piłkę ręką na 30 metrze. Tottenham ma rzut wolny.
85'
Eriksen zza pola karnego. Ależ pofrunął Ospina!!
84'
Alexis Sanchez zbyt długo zwlekał z podaniem, bądź strzałem i pomógł tym obronie Tottenhamu w odpowiednim ustawieniu się.
83'
Mason sprawdził czujność Ospiny.
82'
Tottenham wykorzystał komplet zmian. Jako ostatnii na boisku pojawił się Son Heung-Min, który Dembele. Arsene Wenger ma jeszcze w zanadrzu dwie roszady.
78'
Murawa na White Hart Lane jest niezwykle śliska. Obie strony próbują podań, bądź strzałów po ziemi.
75'
GOOOOOOOOOOOOOOOL! Alexis Sanchez bardzo aktywnie rozpoczął drugą połowę i doczekał się bramki. Przepiękną, prostopadłą piłkę posłał mu Bellerin, a Chilijczyk kopnął w kierunku światła bramki. Lloris miał piłkę na rękach, ale nie zdołał jej zatrzymać.
73'
W Londynie pojawił się deszcz. Czy zmieni się obraz gry?
72'
Piłka a przede wszystkim koledzy szukają Harry'ego Kane'a. Napastnik gospodarzy otrzymał piłkę w polu karnym, odwrócił się w jedenastce i strzelił obok bramki.
69'
Arsenal nie może podnieść się po ciosach, jakie na przestrzeni 120 sekund zadał Tottenham.