Tak prezentują się wyjściowe jedenastki na dzisiejsze spotkanie: Gospodarze: De Gea - Darmian, Smalling, Blind, Shaw, Carrick, Schweinsteiger, Herrera, Mata, Depay, Fellaini DE GEA WRACA DO SKŁADU!!!

Premier League / 5. dzień meczu
Old Trafford / 12.09.2015

Akt. 12/09/2015, 20:29 GMT+2

94.
KONIEC! Arbiter kończy mecz, który gospodarze wygrywają 3:1. Pierwsza połowa to zawód, druga zrekompensowała zawiedzionym kibicom słabe pierwsze 45. minut
Manchester United był w tym meczu zespołem lepszym, zarówno pod względem prezencji jak i skuteczności. Mimo braku nominalnego napastnika gospodarze prezentowali się w ataku conajmniej dobrze. Goście natomiast czekali na błędy przeciwników i niestety się nie doczekali. Piękny gol Benteke może osłodzić kibicom tę porażkę, ale to zdecydowanie za mało, by mówić o dobrym meczu ze strony "The Reds".
91.
Gospodarze długo rozgrywają piłkę, chcąc jeszcze bardziej zniechęcić gości do gry. Ci jednak woleli by już chyba zejść do szatni i wrócić autokarem do Liverpoolu
90.
Sędzia dolicza cztery minuty
90.
Clyne dośrodkował z prawego skrzydła po ziemi, ale mineli się z tą piłką wszyscy zawodnicy Liverpoolu.
88.
"The Reds" chyba przez chwilę mieli wrażenie, że uda się ten mecz chociażby zremisować, jednak dwa gole które przed chwilą padły podkręciły tempo tego meczu. Miejmy nadzieje że chociaż ostatnie minuty dostarczą nam emocji.
86.
GOOOOOOOOOOL! 3:1! Błyskawiczna odpowiedź Manchesteru United! Anthony Martial wparował w pole karne, zmylił Skrtela i technicznym strzałem po długim rogu podwyższył prowadzenie. Cóż za debiut 19-latka!
84.
GOOOOOOOOOOOOOOL! 2:1!ALEŻ BRAMKA CHRISTIANA BENTEKE! Clyne dośrodkowywał, piłkę trącił głową Blind, a Benteke fantastyczną przewrotką z 12 metrów zdobywa bramkę kontaktową.
83.
Origi do Ibe, ten schodzi do środka i strzela technicznie po długim rogu. David de Gea paruje piłkę na rzut rożny
81.
Anthony Martial kradł sekundy przy linii bocznej, do momentu kiedy Lovren nie zdecydował się na faul.
80.
Liverpool sprawia wrażenie drużyny bez przywódcy. Po stracie piłki zawodnicy patrzą po sobie, jakby nie mogąc znaleźć recepty na bezsilność w tym spotkaniu.
79.
Rozciągnięcie na prawą stronę do Martiala, ale Lovren nie pozwala Francuzowi na dobry kontakt z piłką.
78.
Liverpool chciałby zdobyć chociaż bramkę kontaktową, ale chyba na to nie wystarczy im sił. Wejście Origi nieco ożywiło grę gości, ale nadal przedostanie się pod bramkę gospodarzy jest nadwyraz trudne.
76.
Jeżeli takim wynikiem zakończy się to spotkanie, to Manchester United awansuje na trzecie miejsce w tabeli Premier League.
75.
Liverpool w końcu pokazał zdecydowanie. Świetna piłka na skrzydło do Jamesa Milnera, który dośrodkowuje na głowę Benteke, ale ten strzela głową ponad bramką.
74.
Zmiana również w drużynie gośći. Schodzi bezbarwny dzisiaj Ings, w jego miejsce Origi.
72.
Zmiana w ekipie gospodarzy. Schneiderlin wchodzi za Carricka.
71.
GOOOOOL! 2:0 dla "Czerwonych Diabłów"! Ander Herrera potężnym strzałem z jedenastu metrów nie dał szans bramkarzowi gości.
70.
Rzut karny dla Manchesteru United! Gomez fauluje Herrere i sam poszkodowany podchodzi do piłki.