Strzał obok bramki Zabalety kończy mecz! Goście wygrywają 3:1.
Długa, bardzo długa akcja City kończy się strzałem Zabalety.
City rozgrywa atak pozycyjny a na trybunach... gwizdy.

Sędzia doliczył 4 minuty do podstawowego czasu gry.
88'
Aguero tym razem obok bramki. Strzelał jednak z ostrego kąta.
87'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Aguero wreszcie strzelił honorowego gola. Podawał mu wprowadzony kilka chwil wcześniej pochodzacy z Kosowa Norweg Bersant Celina. W momencie podania Argentyńczyk znajdował się jednak na spalonym.
86'
Marc Albrighton nie dokończy dziś meczu. W jego miejsce wszedł Nathan Dyer. Tym samym Claudio Ranieri dokonał już trzech zmian.
83'
Obaj menedżerowie moga dokonać jeszcze po jednej zmianie. Przypominamy, że na ławce gości znajduje się Marcin Wasilewski.
15:25
Kibice City licznie wychodza ze stadionu. Wynik oraz pogoda nie zachęcają ich do obejrzenia meczu do końca.
81'
Okazaki zmieniony przez Ulloę.
80'
Vardy doszedł do sytuacji strzeleckiej po tym jak dograł do niego Albrighton. Strzał groźny, ale nie w światło bramki.
78'
Atak pozycyjny w wykonaniu Leicesteru. Piłkarze gospodarzy czekają chyba na koniec meczu.
77'
Riyiad Mahrez zmieniony przez Demarai Graya
76'
Sergio Aguero próbuje odwrócić losy meczu, ale kolejny strzał bez historii.
74'
City atakuje lewą stroną. Akcję są jednak bardzo czytelne.
72'
Fernando ukarany żółtą kartką.
72'
Dziwna zależność. City przegrywa 0:3, ale dalej ma problem z zatrzymaniem rywali.