Witamy! Trochę niespodziewany hit Premier League obejrzymy w 14. kolejce. Pierwszy w tabeli Leicester podejmuje Manchester United

Premier League / 14. kolejka
King Power Stadium / 28.11.2015

Akt. 28/11/2015, 20:22 GMT+1

20:22
Dziękujęmy za uwagę i już za chwilę rozpoczynamy kolejną relację z meczu Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Pogonią Szczecin. Do zobaczenia!
20:21
Wynik dość zaskakujący, gdyż to goście byli faworytami, ale Leicester nie zamierzało tanio sprzedać skóry i walczyło do końca. Najważniejszym wydarzeniem jest pobicie rekordu van Nistelrooya przez Jamiego Vardyego. Anglik jest największym plusem zarówno tego meczu, jak i całego sezonu Premiership.
93'
Koniec! Podział punktów na King Power Stadium!
92'
Mocny strzał Darmiana z 23 metra, ale piłka poszybowała wysoko ponad bramką. Zbliżamy się do końca.
90'
Akcja za akcję na koniec spotkania! Najpierw dośrodkował Young, ale obrońcy Leicester wybili piłkę, którą przejął Vardy. Napastnik popędził na bramkę rywali, ale wybrał złą opcję, próbując dogrywać piłkę do kolegi i z ataku nic nie wyszło.
88'
Uderzenie z niczego, ale mogło być niebezpiecznie. Jednak strzał Drinkwatera niecelny.
86'
Schlupp popędził lewą stroną i próbował wygrać pojedynek szybkościowy ze Smallingiem, ale Anglik po profesorsku powstrzymał zawodnika Leicester.
83'
Depay! Było blisko! Długo, bardzo długo tworzyli ten atak piłkarze United, mieli też trochę szczęścia, ale ostatecznie Depay stanął przed szansą, ale po pierwsze musiał przyjąć trudną piłkę, a później złożyć się do strzału przy atakującym obrońcy i ostatecznie nie dał rady. Piłka minęła bramkę.
82'
Słabo wygląda United w ofensywie. Teraz Darmian "popisał się" fatalnym dośrodkowaniem z prawej strony. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką strzeżoną przez Kaspera Schmeichela.
80'
Zmiana w Leicester. Za Simpsona wszedł De Laet.
79'
Okazja dla United. Wspaniale zachował się Depay na prawym skrzydle, nawijając obrońcę i wrzucając piłkę w pole karne. Mata zamiast uderzać bez przyjęcia, zdecydował się najpierw trochę się z futbolówką pobawić. Rezultat? Strzał zablokowany.
75'
Mecz Rooneya w liczbach:
70% dokładności podań,
0 strzałów na bramkę,
0 stworzonych sytuacji,
0 odbiorów,
0 dośrodkowań.
73'
Po 73 minutach statystyki strzałów nie są imponujące. 7-6 dla United.
72'
Mahrez chciał rozpalić do czerwoności kibiców Leicester, próbując rozegrać dwójkową akcję z kolegą, zagrywając piłkę piętką, lecz jego zamiary przejrzał Young.
70'
Zmiana w Leicester. Kibicę żegnają oklaskami Albrighton, w jego miejsce wchodzi Schlupp.
69'
Najpierw Albrighton odebrał piłkę obrońcy United, ale później zapomniał o całym świecie i sam chciał wykończyć akcję. Jego strzał został zablokowany.
68'
Rooney zszedł najprawdopodobniej z kontuzją.
67'
Pierwsza zmiana w United. Schodzi Rooney, zmienia go Depay.
66'
Ależ akcja Leicester! Wspaniały rajd Mahreza, który podał do Ulloa. Ten w sytuacji sam na sam strzelił wprost w bramkarza United.
63'
Zaczyna się to, czego kibice United najbardziej nie lubią w tym sezonie - piłkarze Czerwonych Diabłów wymieniają mnóstwo podań, które nic nie przynoszą. Gdybyśmy byli na Old Trafford, już można byłoby usłyszeć gwizdy kibiców.