Przez kilka lat rywalizowali o miejsce w podstawowym składzie Arsenalu. Teraz walczyć będą ze sobą o ligowe punkty. Mecz Swansea City - Arsenal to bardzo ciekawe starcie dwóch polskich bramkarzy: Łukasza Fabiańskiego i Wojciecha Szczęsnego. Komu przypadnie komplet punktów? Przekonamy się o tym przed godziną 19:00.

Premier League / 11. kolejka
Swansea.com Stadium / 09.11.2014

Akt. 09/11/2014, 18:53 GMT+1

18:53
KONIEC! SZALEŃSTWO W WALII!!! Swansea pokonuje Arsenal 2:1. Gole strzelali: Sigurdsson i Gomis oraz Sanchez
90+2'
Wszystkie siły do ataku rzucił Arsenal...
90'
4 minuty piłkarze pograją dłużej w tym meczu
90'
Sanogo zmienia Chambers. Wenger gra all in
87
Nadal leje deszcz. Ciężko grać w ataku pozycyjnym w takiej pogodzie
85
Żółta karta dla Sancheza za wymachiwanie rękami. Bez sensu. To już dziesiąte żółtko w meczu
83'
Teraz do przodu ruszył Arsenal, ale na przedpolu dobrze grał Fabiański, który łapie bez kłopotów kolejne dośrodkowanie
81'
Nieszczęście gości zaczęło się od faulu Gibbsa. Głupiego i bezmyślnego
78'
Montero popędził lewą stronę i wrzucił na nos do Gomisa, który z kilku metrów strzelił gola z głowy! Piękna akcja gospodarzy
78'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! 2:1 DLA SWANSEA!!! GOMIS!
75'
ALEŻ TO BYŁ GOL! GYLFI SIGURDSSON POTĘŻNIE PRZYŁOŻYŁ Z RZUTU WOLNEGO NIE DAJĄC SZANS SZCZĘSNEMU!!!
75'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl! SIGURDSSON! MAMY 1:1!!! Cudowne uderzenie z wolnego Islandczyka!
74'
68
Zmiana w zespole gospodarzy - nie Bafetimbi Gomis, a Modou Barrow zastępuje Marvina Emnesa. Barrow to 22-letni Szwed, który debiutuje w Premier League.
66
Swansea momentalnie zerwało się do ataku - kolejny raz obrońcom Arsenalu uciekł Montero, ale jego zagrania nie wykorzystał Wilfried Bony, powinien Iworyjczyk w tej sytuacji uderzyć lepiej.
63
Kolejny raz wielkie brawa należą się Oxlade'owi-Chamberlainowi - to on rozpoczął akcję z głębi pola i nie dał się sfaulować Carrollowi. Zagrał też w tempo do Welbecka, a ten nawinął jednego z obrońców Swansea i idealnie wycofał piłkę do Alexisa Sancheza. Chilijczyk uderzał z ośmiu metrów i miał praktycznie całą bramkę odsłoniętą, nie mógł się pomylić.