Przed nami wielkie derby Manchesteru. United kontra City. Na tekstówkę zaprasza Kaszaj!

Premier League / 10. kolejka
Etihad Stadium / 02.11.2014

Akt. 02/11/2014, 16:25 GMT+1

16:24
Kolega napisał już tekst po meczu. Ja już się żegam. Zapraszamy na nasze kolejne relacje....
16:24
KONIEC! Manchester City pokonuje Manchester United 1:0! Gola strzelił niezawodny Sergio Aguero, a gości kończyli mecz w dziesiątkę
90+5'
Nasri długo trzyma piłkę. Zyskuje bardze cenne sekundy...
90+4'
Ostatnia minuta...
90+1'
TOURE Z GŁOWKI! To powinien być gol, ale piłka przeszła minimalnie nad poprzeczką
90'
Aż 5 minut sędzia dolicza do tego meczu. To nie dziwi, bo Rojo trochę leżał na boisku
89'
Yaya Toure strzelał z dystansu, ale minimalnie obok bramki...
87'
Rooney zderzył się z Hartem. Napastnik leży na boisko. Chyba przy okazji złapały go skurcze
84'
Aguero poza boiskiem. Zmienia do Fernandinho
84'
Teraz City przyjmuje gości na swojej połowie. To może być dla nich zgubne. Obywatele wyraźnie liczą na jedną skuteczną kontrę
82'
Robin van Persie schodzi. Wchodzi Wilson
79'
Di Maria przymierzał z rzutu wolnego, ale wysoko nad bramką...
77'
ALEŻ AKCJA UNITED! DI MARIA HUKNĄŁ Z PRAWEJ NOGI, ale Joe Hart jakimś cudem obronił