Witajcie! Przenosimy się na Anfield, gdzie po raz ostatni w karierze wystąpi Steven Gerrard. Liverpool podejmuje Crystal Palace. Zapraszamy na relację

Dzięki wielkie za śledzenie relacji. Zapraszamy na kolejne
20:23
Piękne podziękowanie dla żywej Legendy od każdego piłkarza Crystal Palace
20:23
I KONIEC! To nie był udany ostatni występ (709. w barwach The Reds) Stevena Gerrarda. Crystal Palace wygrywa 3:1 z Liverpoolem
90'
4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
90'
Glenn Murray strzelił, dobra obrona Mignoleta, ale z dobitką nie miał szans. GOOOOOOOOOOOL! 3:1 dla gości
90'
Wilfried Zaha powalony przez Lucasa. Dobrze ustawiony sędzia, ale karnego być nie powinno, gdyż faul miał miejce przed szesnastką. RZUT KARNY
89'
Dobrze choć na raty Mignolet. Jeszcze był tam zawodnik gości z dobitką, ale był na spalonym
89'
Świetnie poszedł w polu karnym Puncheon. Minął dwóch rywali zdecydował się na strzał i?
87'
Zmiana u gospodarzy. Trener Rodgers w miejsce Alberto Moreno wprowadził Jerome Sinclair
84'
ŻÓŁTKO dla Jordona Mutcha
83'
James McArthur ukarany żółtą kartką
83'
Zmiana w ekpie gości. W miejsce Yannicka Bolasie wchodzi Glenn Murray
79'
Żółta kartka dla Joela Warda
77'
To mogło być piękne pożegnanie z Anfield. Steven Gerrard ustawił sobie piłkę około 20 metra, ale strzał nad poprzeczką
74'
Kombinacyjna akcja gospodarzy. Pięknie zagrał Coutinho, dogrywał do Emre Cana, po jego strzale tylko rzut rożny
69'
Znów swych sił spróbował strzałem z dystansu Jordan Henderson, ale obok słupka
66'
Ależ ma umiejętności Yannick Bolasie. Świetnie przyjął piłkę i obrócił się od razu w polu karnym The Reds, POPRZECZKA!
66'
Podwójna zmiana w Liverpoolu. Na boisko weszli Lucas i Ricky Lambert w miejsce Lallany i Ibe'a
64'
Poradził sobie Hennessey
64'
I próbuje Steven Gerrard z linii pola karnego. Ojoj, bardzo kąśliwy strzał kapitana