Jesteśmy na Stamford Bridge, czekamy na wielkie widowisko. Siadamy głęboko w fotelach...

Premier League / 33. kolejka
Stamford Bridge / 18.04.2015

Akt. 18/04/2015, 20:27 GMT+2

To by było na tyle, byliśmy świadkami świetnego spotkania, w którym gospodarze już praktcyznie zapewnili sobie tytuł mistrzów Anglii. Za relacje dziękuje Mike. To były naprawdę dwie udane godziny futbolu.
Mourinho podziękować powinien swojemu najlepszemu podopiecznemu. Eden Hazard, wielkie, wielkie brawa.

KONIEC MECZU - CHELSEA JUŻ OD KROK OD MISTRZOWSKIEGO TYTUŁU
Jednak nie, Ander Herrera chciał bezczelnie nabrać Mike'a Deana na faul Gary'ego Cahilla. Arbiter wszystko jednak widział i daje Hiszpanowi żółtą kartkę.
94'
ALEŻ NERWY. POWINEN BYĆ KARNY...
92'
Zmiany zmiany zmiany: John Obi Mikel za Cesca Fabregasa. Willian za świetnego dziś Edena Hazarda.
89'
Teraz z narożnika pola karnego Ramires, bardzo niecelnie. De Gea znów od bramki. Mecz jest dużo słabszy od tego, co widzieliśmy w pierwszej polowie.
87'
Zbliżamy się do końca - zawodnicy Chelsea są coraz bliżej mistrzowskiego tytułu i zwycięstwa w tym spotkaniu. Zwolennicy taktycznych rozwiązań byliby pod wrażeniem tego, jak świetnie ustawiają się i przesuwają w defensywie zawodnicy portugalskiego trenera.
84'
Falcao na spalonym po dograniu Rooneya. Słabo gra dziś były gwiazdor Atletico Madryt.
81'
Znowu blisko Rooney. Tym razem uderzał głową po rzucie rożnym Di Marii, jednak przeniósł piłkę nad poprzeczką. Przed chwilą miała miejsce ostatnia zmiana w ekipie Czerwonych Diabłów - Taylor Blackett za Luke'a Shawa.
76'
To był ten moment!!! Falcao z ostrego kąta trafia w słupek. "El Tigre" powinen był lepiej przymierzyć w takiej sytuacji.
Ten Pan po lewej gola w lidze nie strzelił już od października. 60 milionów funtów na razie się nie sprawdza.

70'
Adnan Januzaj za Ashleya Younga. To dopiero 17. mecz Belga w tym sezonie Premier League. Teraz ma 20 minut na pokazanie się z dobrej strony holenderskiemu trenerowi. Na boisku pojawia się Angel Di Maria, który zmienia Juana Matę.
70'
Wymienione podania przez obie ekipy: Chelsea 146-456 Man United. 72/28 w posiadaniu piłki.
68'
Ramires za Oscara, który kilka minut temu ukarany został żółtym kartonikiem. To już trzecie takie upomnienie dla zawodnika gospodarzy.
67'
Aj Falco. Kolumbijczyk uderzał groźnie z 30. metra lewą nogą. Przy tej próbie się jednak poślizgnął i potencjalnie groźny strzał dużo problemów rywalom nie sprawił. Metr od bramki.
64'
Rooney uderza sprzed pola karnego, strzał zblokował Oscar. Zawodnicy Czerwonych Diabłów mieli rzut rożny, jednak nic z niego nie było.
62'
Przycisnęli zawodnicy Van Gaala, najpierw uderzał z dalekiej odległości McNair, bramkarz rywali to obronił. Potem zakotłowało się w polu bramkowym Chelsea, jednak Courtois i jego koledzy wyszli z tego pojedynku zwycięsko.
60'
Całkowicie inaczej zaczęła się ta połowa, teraz przeważają podopieczni Mourinho, a to goście wydają się trochę oszołomieni tym, co dziej się na boisku.