Witamy serdecznie. Dzisiaj będziemy na Stamford Bridge, gdzie Chelsea podejmie Liverpool. Mecz bez stawki? Chyba jednak nie, bo The Reds cały czas wierzą w awans do Ligi Mistrzów. Na trzy mecze do końca sezonu ekipa z Merseyside traci siedem punktów.

Premier League / 36. kolejka
Stamford Bridge / 10.05.2015

Akt. 10/05/2015, 18:54 GMT+2

Dziękujemy za tę relację, było nawet nieźle w pierwszej połowie, w drugiej już nie do końca. Żegnamy się i zapraszamy na kolejne relacje na mobilnej aplikacji Eurosportu.
KONIEC - CHELSEA REMISUJE Z LIVERPOOLEM 1:1
Sterling wszedł dynamicznie w pole karne, z lewej strony dograł na drugą flankę, tam z woleja uderzył Emre Can. Niecelnie.
92'
Ibe ładnie wszedł między dwóch rywali i był już w polu karnym, ale John Terry nie bez przyczyny jest od tylu lat kapitanem Chelsea i spokojnie powstrzymuje 15 lat młodszego (!) rodaka.

91'
Poczekamy jeszcze cztery minuty do końca.
90'
Teraz Henderson z powietrza, bardzo niecelnie...
88'
COUTINHOOO! Strzał Brazylijczyka odbił się od Gary'ego Cahilla i o mały włos zaskoczyłby Courtoisa. Dwie minuty do końca.
87'
Nie ma już zbyt wielu emocji w tym meczu. Chyba zakończy się tutaj remisem.
83'
Wchodzi Juan Cuadrado za Loica Remy'ego. Siedem minut nadziei Kolumbijczyka na to, żeby wreszcie coś pokazać w barwach Chelsea.
82'
Henderson z rzutu wolnego, dośrodkowanie niezbyt dokładne, wychodzi poza boisko.
81'
Coutinho z rzutu rożnego, Lovren uderzał z powietrza. Strzał jednak fatalny - taki sam jak cały sezon w wykonaniu Chorwata.
79'
Ostatnia zmiana w zespole gości, Steven Gerrard zakończył ostatni mecz w życiu przeciwko Chelsea. Oczywiście w roli piłkarza Liverpoolu. Na boisku Lucas Leiva.
77'
Nic z tego nie wyniknęło, niemniej gracze The Special One dalej przy piłce.
76'
Aj uderzał Cesc z bliska, znowu kluczowym wślizgiem popisuje się Skrtel. Rzut rożny dla gospodarzy.
75'
Faul taktyczny Hendersona, Hazard uciekał Anglikowi i ten musiał go niezbyt elegancko powalić na ziemię.
73'
Cesc nawinął jednego rywala i uderzył sprzed pola karnego lewą nogą. Prosto w Mignoleta.
72'
18 minut do końca 55/45 w posiadaniu piłki na korzyść Liverpoolu.
71'
Kolejny młody Anglik na boisku w barwach LFC. 19-letni Jordon Ibe za Adama Lallanę.

70'
Coraz nudniejszy jest ten mecz. Niby tempo Premier League, ale za mało konkretów.