Dobry wieczór! Oficjalnie, ale wracamy mili Państwo do pierwszej kolejki Premier League. Przed nami spotkanie między Tottenhamem a Evertonem. Na tekstówkę zaprasza fira!

Dzięki wielkie za śledzenie relacji. Wpadajcie na kolejne tekstówki na eurosport.pl!
22:37
Tym samym podopieczni Harry'ego Redknappa zrównali się punktami z Manchesterem United (45 pkt) i mają zaledwie 3 pkt straty do lidera The Citizens.
22:37
I KONIEC! Tottenham Hotspur pokonał u siebie Everton 2:0. Zasłużone zwycięstwo Kogutów!
90+2
Pozazdrościł gola Kameruńczykowi Kyle Walker. Prawy obrońca Tottenhamu zdecydował się na strzał z daleka, jeszcze rykoszet i będzie korner
90
3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
90
Bardzo szybka lewa noga Drenthe... zwód i strzał wyblokowany, ale piłka trafiła wprost na nogę Louisa Saha, ale jego uderzenie panu b. w okno
88
Nie ma co. Chce się pokazać w pierwszych minutach w tym sezonie Steven Pienaar. Szukał Pawliuczenki reprezentant RPA, ale przerwali akcję goście
87
Wysoki napastnik za wysokiego napastnika. Czyli Roman Pawliuczenko zmienia Emmanuela Adebayora
81
NIEWZRUSZONY MARTIN ATKINSON. Kaboul przypadkowo, ale spowodował upadek Roystona Drenthe w polu karnym Tottenhamu. Teraz słuszne pretensje do arbitra, bo śmiało mogła być jedenastka
80
Adebayor chciał chyba już wejść z piłką do bramki. Rozegrał akcję już w szesnastce Evertonu z Modriciem i w ostatniej chwili wybita futbolówka na rzut rożny
79
Pewna interwencja Tima Howarda
79
Najpierw cudowne przyjęcie piłki przez van der Vaarta. Rozegranie piłki z Bale'm. Następnie ten do Modricia. Chorwat mając 2 rywali przeciwko sobie zdecydował się na strzał i?!
FOTO
Oto i on. Piłkarz, który nie może w tym sezonie przebić się do podstawowej jedenastki Kogutów
78
Na boisku wchodzi Steven Pienaar i zmienia bohatera pierwszej bramki - Aarona Lennona
74
ŻÓŁTKO Lennon za zatrzymanie ręką Roystona Drenthe
71
Strzelnica pod bramką Howarda. Najpierw wrzucał na głowę do Adebayora Lennon, a następnie z linii pola karnego strzelał van der Vaart. Jeszcze rykoszet i korner