Czas ucieka, więc bez zbędnych powitań zapraszam na derby Manchesteru - na Old Trafford United podejmuje City. Na tekstówkę zaprasza Stinger.

Premier League / 9. kolejka
Old Trafford / 23.10.2011

Akt. 23/10/2011, 16:24 GMT+2

16:24
Za wspólnie spędzony czas dziękuje wszystkim Stinger, za pół godziny zapraszam na mecz Legia - Widzew.
16:23
Ciekawe co sobie teraz myśli ten pan...
16:23
Bardzo ładnie po końcowym gwizdku zachował się Roberto Mancini, który dopilnował by jego gracze w godny sposób cieszyli się z wygranej.
90
KONIEC MECZU! United-City 1:6, ten wynik chyba nie wymaga komentarza. Niebieska część Manchesteru ma dzisiaj swój wielki dzień.
90
Kolejne kosmiczne podanie Silvy i tym razem bośniacki snajper nie zawiódł - De Gea pokonany.
90
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! 1:6!!!!!!!!!!!!!!!!! DŻEKO!!!!!!!!!!!!!!!!!
90
MOGŁO BYĆ 1:6!!! Ale Dżeko tym razem postawił na siłę i przeniósł piłkę nad poprzeczką. A zagrywał mu oczywiscie Silva.
90
Silva zasłużył na bramkę jak mało kto - kolejna kontra City, tym razem zagrywającym był Dżeko, a Hiszpan pod nogami swojego rodaka umieścił ją w bramce United.
90
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! 1:5!!!!!!!!!!!!!!!!! SILVA!!!!!!!!!!!!!
90
Gol po rzucie rożnym - zgrywał piłkę głową Barry, przed linią końcową uratował ją Lescott, a z metra do pustej bramki trafił Edin Dżeko. De Gea sygnalizował spalonego, ale bądźmy poważni.
89
GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! DŻEKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1:4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
88
GROŹNIE TOURE! Zewnętrzną częścią stopy uderzał pomocnik City, ale piłka minęła słupek bramki bronionej przez De Geę.
87
GŁÓWKA SMALLINGA! Bardzo wysoko wyskoczył były piłkarz Fulham, ale uderzył niecelnie.
86
Żółta kartka dla Richardsa, jak sugestywnie pokazał sędzia Clattenburg za nadmierną ilość fauli.
85
Klasa City w tym momencie - goście praktycznie nie pozwalają United przejąć piłki i akcja toczy się na połowie bronionej przez De Geę.
83
Żółta kartka dla Wellbecka za faul na Richardsie.
81
FANTASTYCZNY STRZAŁ Z DYSTANSU FLETCHERA! Po klepce z Hernandezem. Czyżby zaczynał się come back United, z których ten zespół przecież słynie? Do końca jeszcze 10 minut.
81
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! 1:3!!!!!!!!!!!!!!!! FLETCHER!!!!!!!!!!
16:07
nezumi1 - on po prostu nie potrafi cieszyć się tym co potrafi świetnie robić. Szkoda, bo tylko komplikuje sobie życie. Tyle mojej amatorskiej psychoanalizy :).
79
Dwóch graczy City w przeciągu kilku sekund wylądowało na murawie, ostatecznie żółtą kartką został ukarany Chris Smalling.