Za moment rozpocznie się mecz. W Anglii w kontekście tego spotkania dużo się mówiło o Luisie Suarezie i Patricie Evrze. W poprzednim ligowym meczu tych drużyn doszło do rasistowskiego zachowania tego pierwszego piłkarza w stosunku do tego drugiego. Efektem było długie zawieszenei dla Suareza. Dziś obaj panowie w wyjściowych składach.

Premier League / 25. kolejka
Old Trafford / 11.02.2012
Piotr Kwiatkowski

Akt. 11/02/2012, 15:40 GMT+1

15:39
Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne. Już trwające lub nadchodzące.
15:38
Mamy więc nowego lidera Premier League, przynajmniej do jutra.
90'+3
MU utrzymało piłkę w narożniku boiska i mecz się skończył.
90'+2
Sir Alex Ferguson ma możliwość przseprowadzenia trzech zmian, ale nie chce za tego korzystać.
90'+1
Suarez ze spalonego był bliski zdobycia drugiej bramki. Zabrakło kilku centymetrów.
90'
De Gea ratuje Manchester United przed utratą bramki. Ładnie wyjął piłkę po uderzeniu Skrtela.
89'
Sędzia dolicza trzy minuty. Aż dla MU i tylko dla "The Reds".
88'
Wszyscy kibice oglądają końcówkę tego meczu na stojąco.
87'
Duży tłok na trzydziestym metrze od bramki Manchesteru United. Piłka bliżej nie może się jednak znaleźć.
84'
Carroll nieustannie ma coś do powiedzenia pod nosem. Teraz zapewne skomentował decyzję arbitra, który wyłapał go na spalonym.
82'
Piłkarze "The Reds" odzyskali wiarę we własne możliwości. Atakują z impetem.
80'
Suarez wywalczył rzut wolny i go wykończył. Piłkę w jedenastke wrzucił Gerrard. Ta odbiła się od Ferdinanda i wylądowała przed Suarezem, który z najbliższej odległości pokonał De Gea.
80'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:1. Suarez umieszcza piłkę w siatce!
79'
Carrick nagrabił sobie kilkoma ostrymi interwencjami. Tym razem zobaczył żółtą kartkę.
77'
Liverpool gra bez przekonania w wywiezienie korzystnego wyniku. Rezerwowi "The Reds" są kompletnie niewidoczni.
75'
Krótka pogawędka Phila Dowda z Carrollem, który nie może pogodzić się z jego decyzją.
74'
Ostatnia roszada w Liverpoolu! Kuyt zmieniony przez Charlie Adama
15:17

15:15
W naszej redakcji pojawił się wielki fan Premier League stinger i na wstępie zadał słuszne skądinąd pytanie: "Dlaczego MU atakuje skoro to Liverpool przegrywa?".