Według Sir Alexa Fergusona mecze Liverpoolu z Manchesterem United są najważniejsze na świecie. Przesada? Zależy dla kogo, na pewno są w czołówce prestiżowych spotkań globu. Faworyt? United jest wyżej w tabeli, ale na Anfield w ostatnich latach głównie przegrywa. Na relację zaprasza Stolar

Premier League / 8. kolejka
Anfield / 15.10.2011

Akt. 15/10/2011, 15:39 GMT+2

15:37
Fajny mecz zrobił nam się dopiero w ostatnich 20 minutach. Ale ogólnie - pamiętamy bardziej emocjonujące derby północnej Anglii. Na razie to tyle, zapraszamy na inne nasze relacje.
15:37
KONIEC MECZU! Pierwszy raz od 2005 roku Liverpool remisuje na Anfield z Manchesterem.
90+3
Manchester śpi, ZNOWU HENDERSON PRZED SZANSĄ. GŁÓWKA!!! NAD POPRZECZKĄ.
90+1
SKRTEL MIAŁ PIŁKĘ MECZOWĄ! Ale to nie jest napastnik. Z kilku metrów kopnął nie w bramkę, lecz na górne rzędy trybun.
90'
ALE CUDOWNY STRZAŁ HENDERSONA! WOW! JEDNAK DE GEA TEŻ ZNAKOMICIE BRONI. Zaskakujący wolej, Liverpool bliski gola.
89'
Jeszcze jeden wolny dla The Reds... Ale zakończony złym dośrodkowaniem.
88'
Ostatni raz remis na Anfield między tymi drużynami padł w 2005 roku (0:0).
84'
KUYT MA SZANSĘ NA GOLA, ALE ZNAKOMICIE BRONI DE GEA. Holender nie pokonał Hiszpana z kilku merów.
83'
Chicharito Hernandez - jak żywe srebro. Skrtel niby szczelnie go pilnował, ale nagle Meksykanin uwolnił się spod opieki i z bliska wepchnął piłkę do bramki. Ciekawe, czy Ferguson żałuje rezerwowego składu?
81'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. Chicharito Hernandez I MAMY REMIS.
80'
Giggs wrzucił z rożnego, ale główka Smallinga niecelna.
76'
Chicharito Hernandez pojawił się na murawie, więc Ferguson wreszcie sięgnął po swoje żądła.
15:18
To może być czwarte zwycięstwo z rzędu Liverpoolu z United na własnym stadionie. Tym bardziej, że nawet mimo wejścia Rooneya i Naniego, Czerwone Diabły nie rzuciły się do ataku.
69'
A Rooney i Nani już na murawie. Zapowiada się emocjonująca końcówka meczu.
15:13
Błąd Giggsa, który podskoczył w murze. Piłka przeszła w róg, który nie był w zasięgu De Gei i Gerrard notuje wielki powrót do pierwszego składu The Reds. Mamy 1:0 na Anfield.