Cześć i czołem! 10. kolejkę Premier League czas zacząć! Na otwarcie Everton kontra Manchester United. Derby Londynu rozpoczną się 45 później, już teraz zapraszamy na relację także z tego drugiego wydarzenia.

Premier League / 10. kolejka
Goodison Park / 29.10.2011

Akt. 29/10/2011, 14:56 GMT+2

14:55
Koniec meczu! Everton na otwarcie 10. kolejki przegrywa z MU 0:1. Gospodarze mogą żałować, bo z przebiegu gry nie ustępowali wyraźnie rywalom.
90'+6
Gospodarze uderzyli jeszcze na bramkę, ale De Gea nie musiał się wysilać przy obronie strzału.
90'+6
Rzut wolny dla Evertonu z ponad 30 metrów. To będzie ostatnia okazja na strzelenie bramki.
90'+5
Goście celebrują każdą przerwę w grze. Wyraźnie czekają na koniec meczu.
90'+4
Fellaini za niesportowy faul zobaczył żółtą kartkę!
90'+3
Powtórki telewizyjne pokazały, że sędzia powinien przerwać grę.
90'+2
Gueye przewracany przez Evrę w jedenastce. Sędzia nie przerywa jednak gry. To mógł być rzut karny.
90'
Sędzia doliczył 6 minut do podstawowego czasu gry.
14:47
Co ciekawe z pomocą asystentowi najszybciej pospieszył lekarz MU.
14:46
Szybka pomoc medyczna. Sędzia techniczny będzie musiał trochę pobiegać przy linii.
14:45
Jeden z asystentó liniowych ma jakieś problemy ze zdrowiem. Poprosił głównego o przerwę.
85'
Guma w ustach Fergusona znów obraca się coraz szybciej. To znak, że Everton dominuje teraz na boisku, ale przysłowiowej kropki nad "i" TheToffees brakuje.
83'
Ostatnia roszada w MU. Za Sahę wchodzi Gueye.
81'
Coleman uderzył z dystansu. Zabrakło sporo do szczęścia.
79'
Ależ kocioł pod bramką MU! Saha przy jednym z zagrań dotknął piłkę ręką, ale sędzia nie przerwał meczu.
78'
Nieporozumienie obrońców MU w polu karnym. Everton za darmo otrzymał rzut wolny.
77'
Saha zapomniał, że nie gra sam w piłkę. W szybkiej kontrze najpierw źle przyjął piłkę, a następnie zamiast dograć do któregoś z partnerów zdecydował się na strzał. Podanie byłoby lepsze.
76'
Vellios zmienia Osmana. Jak wypadnie w tym ostatnim kwadransie gry grecki napastnik?
74'
Everton próbuje, atakuje, ale defensywa MU na razie jest jak monolit. Sroga lekcja od City wyraźnie pomogła ludziom Fergusona.