1
0

Akt. 10/12/2011, 17:56 GMT+1

17:55
KONIEC!!! ARSENAL wygrywa z Evertonem 1:0 po golu niezawodnego Robina van Persiego!!! Cały mecz rozegrał Wojciech Szczęsny, ale nie miał zbyt wiele roboty!!! Szczęśny całuje na koniec buty Holendra
90+2'
NAJLEPSZA OKAZJA DLA EVERONU!!! Z bardzo ostrego kąta strzelał MC ALENY, ale tuż obok bramki!!!
90'
Cztery minuty doliczone
88'
Frimpong za Walcotta
86'
Gospodarze nie pozwalają Evertonowi dotknąć piłki. Rozgrywają długo piłkę na ich połowie
84'
Arsenal całkowicie kontroluje przebieg gry
81'
Miquel za Vermaelena i Rosicky za Gervinho
79'
Żółtko dla Distina. Faulował Walcotta
77'
Główkował van Persie, ale nad poprzeczką
75'
Magaya zmienia Bilyalatedinowa
71'
Mamy 15. kolejkę, a van Persie strzelił już 15 bramek
69'
OCZYWIŚCIE VAN PERSIE!!! Song wrzucił piłkę w pole karne, a Holender z pierwszej piłki strzelił lewą nogą nie do obrony. Piłka odbiła się jeszcze od słupka. PIĘKNY GOL HOLENDRA!!!
69'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOl 1:0 ARSENAL!!!!!
66'
6-1 w celnych strzałach dla Arsenalu. Nic to jednak na razie nie daje
65'
Ładny strzał Neuvilla, ale minimalnie nad bramką!!! Znów Szczęsny nie musiał interweniować
63'
Distin zmienia Sahę
60'
A Manchester United prowadzi już 4:1 z Wolverhampton. Gola strzelił Rooney. Już drugiego w tym meczu