Czyżby przed nami kolejna piłkarska uczta? Wolverhampton podejmuje Manchester Unted. Będzie z wami Kaszaj!!!

Premier League / 26. kolejka
Molineux / 05.02.2011

Akt. 05/02/2011, 20:23 GMT+1

20:23
KONIEC MECZU!!! Ostatni w tabeli Wolverhampton zasłużenie pokonuje lidera Manchester United. Diabły zagrały dziś fatalnie
94'
Stadion Wilków faluje. Fani gospodarzy powoli świętują ogromny sukces
93'
KRWAWI DOYLE!!! Przez chwilę gospodarze muszą grać w "10"
90'
Manchester dziś jest bezradny. Zasługuje na pierwszą porażkę, bo ma ogromne problemy ze stwarzaniem sobie sytuacji. Sędzia doliczył jeszcze 5 minut
87'
ZUBAR dotyka piłki ręką we własnym polu karnym, ale to raczej było nabicie niż ruch obrońcy. Chyba dobrze, że nia ma karnego
85'
ŚWIETNA OKAZJA DIABŁÓW, ale SCHOLES strzelał... ręką. Słuszna żółta kartka dla pomocnika MU
83'
Ogromne zamieszanie w polu karnym WILKÓW, goście oddali kilka strzałów, ale wszystkie odbijały się od obrońców. Oglądaliśmy sporo przypadku i tylko rzut rożny
78'
Teraz mogła paść przypadkowa bramka. Golkiper gospodarz zderzył się z NANIM, do piłki dopadł ROONEY, strzelił, ale piłka odbiła się od jednego z obrońców w wyleciała na rzut rożny
75'
Przypomnę, że gra dziś ostatnia drużyna z pierwszą. Już nie raz tam było, że w meczach lidera z oudsiderem padały sensacyjne wyniki
73'
Jeśli Diabły nie zmienią szybko swojej gry, przegrają po raz pierwszy od 29 spotkań
70'
Wilki dobrze się bronią, goście już od dłuższej chwili nie potrafią stworzyć sobie żadnej groźnej okazji
69'
Sorka, pierwszy był tittoro, żle spojrzałem. Ale dla manusi oczywiście też należą się brawa
67'
BRAWO manusia: DOBRA ODPOWIEDŹ!!!!
64'
Podwójna zmiana z Manchesterze. Hernandez zmienił Berbatowa, a Smalling Evansa. Druga roszada była spowodowana kontuzją obrońcy.
63'
UUUUUUUUUUUUUUUU, Rafael złamał (tak to wyglądało) palec i zwija się z bólu tuż przy linii. Chyba będzie musiał zejść. Nieładnie zachowali się kibice gospodarzy, którzy wygwizdali piłkarza. A nie jednak Rafael nie będzie musiał zejść
62'
Ferguson zamyślony. Kombinuje co tu by wymyśleć, aby jego drużyna wygrała
60'
UWAGA!!! W zagadce chodzi o to, która to była bramka ogólnie w tym sezonie w Premier League, a nie którą dokładnie strzelił DOYLE!!!
59'
Boisko opuszcza O'Hara, wchodzi Foley
57'
Ładna tójkowa akcja Manchesteru, ale SCHOLES nie potrafi oddać mocnego strzału
55'
JARVIS ładnie wyłożył piłkę do O'Hary, ale ten strzelił zbyt lekko po ziemii. Było groźnie!!!