Cześć i czołem! W posylwestrowym nastroju zapraszamy na relację tekstową z meczu Premier League, w którym West Bromwich Albion gra z Manchesterem United

Premier League / 21. kolejka
The Hawthorns / 01.01.2011

Akt. 01/01/2011, 15:42 GMT+1

15:42
Dzięki za uwagę! Za kilka chwil rusza tekstóweczka z Liverpoolu, który gra z Boltonem. Do zobaczenia!
90'+5
KONIEC MECZU!!! MU po trudnym dla siebie meczu pokonuje WBA 2:1.
90'+5
Gospodarze długo szukali miejsca do oddania strzału. Znalazł je w końcu Morrison, ale jego uderzenie mija bramkę!
90'+4
Dziwna zmiana w WBA. Mulumbu opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi na murawę Fortune.
90'+3
Kuszczak nieczysto trafił w piłkę przy wybiciu przy wybiciu piłki z pola karnego. Na jego szczęście trafiłą ona w obrońcę MU, a nie pod nogi piłkarzy WBA.
90'+3
Hernandez wpadł z piłką w pole karne, ale nie zdołał oddać strzału!
90'+1
Blisko narożnika boiska Vidić wycina Tchoyia. Będzie żółta kartka dla zawodnika MU, a dla WBA wolny.
90'
Sędzia dolicza 5 minut. Rooney na ławce MU cudownie ozdrowiał! Wraca na boisko.
89'
Ferguson wykorzystał już limit zmian. Goście w końcówce muszą sobie radzić w dziesiątkę.
87'
Brunt fauluje Rooneya. Za to zagranie obejrzał żółtą kartkę. Reprezentant Anglii doznał jakiejś kontuzji kolana. Z olbrzymim trudem opuszcza boisko.
87'
Pewna interwencja Kuszczaka w polu karnym.
86'
Czwarty rzut rożny dla WBA. Znowu wzmaga się doping kibiców MU.
84'
Po uderzeniu z rzutu rożnego Thomasa Kuszczak uprzedzony przez obrońców. Wyraźnie pomogli Polakowi.
83'
Tym razem "żółtko" dla Fabio.
82'
Hernandez ukarany przez arbitra słuszną żółtą kartką.
15:25
Dominik009 sędzia mógł przerwać grę. Być może w przerwie przypomniał sobie o sytuacji dla WBA, w której nie przerwał gry, więc wstrzymałsię z decyzją.
80'
Mocne uderzenie Brunta zza pola karnego. Kuszczak ponownie ma szczęście.
80'
Thomas uderzył po ziemi. To mogło być groźne, ale piłkę w porę zatrzymał Vidić.
79'
Obemwingie przewraca się w polu karnym MU. Razem z nim upadł Vidić. Sędzia nie przerywa jednak gry.