Old Trafford / 06.11.2010
Bartosz Rainka

Akt. 06/11/2010, 17:55 GMT+1

17:55
Dziękujemy, że byliście dzisiaj z nami. Zapraszamy na jutrzejsze mecze Premier League. Liderująca Chelsea zagra na wyjeździe z Liverpoolem. DO ZAKLIKANIA!
17:54
Strzały na bramkę: 10-6 United; Posiadanie piłki: 59%-41% United; Rzuty rożne: 3-2 United.
17:52
Alex Ferguson i spółka inkasują 3 punkty.
17:52
Koniec!!! United rzutem na taśmę zapewniają sobie wygraną!!!
93
Koreańczyk rozpoczął rajd na prawym skrzydle, następnie wpadł w pole karne, minął dwóch rywali i oddał strzał tuż obok bliższego słupka bramki gości. Fenomenalna akcja indywidualna!!!
93
GOOOOOOOLLLLLL!!! Park Ji-Sung po indywidualnym rajdzie!!!!
90
United zamknęli rywali w ich polu karnym. Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.
86
Co chwila kotłuje się pod bramką Wolves. Oblężenie trwa, ale sytuacji znów jak na lekarstwo. McCarthy bardzo nerwowo reaguje przy linii.
84
Obertan próbował strzału przewrotką z około 10 metrów. Nie trafił jednak w bramkę.
83
Od kiedy Scholes pojawił się na boisku akcje United są składne i płynne. Anglik uporządkował środek pola.
82
Hernandez próbował wymusić rzut karny, za co ukarany został żółtą kartką.
80
Doskonałą sytuację zmarnowali Wolves!!! Doyle nie trafił w bramkę z 7 metrów!!! W momencie strzału nikt go nie atakował.
78
United wciaż nie mogą przebić się przez mur obrońców gości. Coraz mniej czasu do końca. Co z tego, że Czerwone Diabły są niemal non stop przy piłce, jak ne stwarzają sytuacji bramkowych.
75
Bebe opuścił boisko. Pamiętajmy, że nie pojawił się on na nim od pierwszej minuty. To niezbyt miłe uczucie.
74
Hernandez próbował teraz w świetny sposób obsłużyć prostopadłym podaniem w polu karnym kolegę.
71
United wyraźnie przesunęli się do przodu. Starata kolejnych punktów może okazać się bardzo bolesna.
70
Niesygnalizowany strzał Hernandeza z 14 metrów. Bramkarz Wolves sparował piłkę na rzut rożny.
65
Napastnik Wolves otrzymał piłkę stojąc na linii pola bramkowego i z całej siły kropnał po ziemi w środek bramki. Wydaje się jednak, że Milijas próbował strzelać zza pola karnego, a nie podawać do lepiej ustawionego kolegi.
65
GOOOOLLLLLLL!!!! Mamy remis. Ebanks-Blake trafił do siatki United chwilę po wejściu na boisko.
64
Podwójna zmiana w brawach gości. Na boisku pojawił się były gracz United - Sylvan Ebanks-Blake.