Dobry wieczór wszystkim! Przed nami emocje z angielską Premier League. Manchester United w 22. kolejce podejmuje Stoke City. Na relację (do przerwy) zaprasza jk. Później stery przejmie Piotrek.

Premier League / 22. kolejka
Old Trafford / 04.01.2011

Akt. 04/01/2011, 22:51 GMT+1

22:50
Manchester liderem Nani strzel pięknego zwycięskiego gola dla United, a równie ładnego w drugiej połowie wpuścił Tomasz Kuszczak. Polski bramkarz nie miał jednak szans przy tym golu. Dzięki za udział w relacji i zapraszamy na kolejne.
90+3
KONIEC MECZU!!!
90+2
Nani próbował w polu karnym zgasić piłkę na klatce po podaniu Naniego. Próbował wyśmienicie, ale chyba nie mogło się to udać.
90+1
Fuller skradł piłkę Rafaelowi i wpadł w pole karne. Dośrodkował, ale piłkę po rykoszecie złapał Kuszczak.
89'
Rafael szarżował w polu karnym, ale wyleciał z murawy i spadł w rów oddzielający boisko od trybun.
88'
Goście nie mogą powąchać piłki.
85'
Klasyczna piłkarska akcja. Evra naciskany przez Pennanta powoli tracił piłkę aż ją stracił. Za moment oddał mu mocnym wślizgiem. Niby trafił w piłkę, ale po nogach. Pennant wstał jak napuszony kogucik. Evra wracają na swoją pozycję odepchnął go, więc Pennant odepchnął Evrę. Klasycznie.
81'
Ryan Giggs próbował dośrodkowanie z prawej strony wykończyć zaskakującym strzałem zewniakiem. Gdyby wpadło - GENIALNY GOL. Nie wpadło, piłka poleciała nad bramką.
79'
Na boisku MICHAEL OWEN!!!
77'
Fuller próbował wymusić karnego. Zrobił głupią minę, ale wapna w życiu nie było.
74'
Kolejna akcja i znów to samo. Tym razem Nani dośrodkował wprost w ręce Begovicia.
72'
Giggs często w środku pola odgrywa rolę rozgrywającego.
69'
Do 20 m "Czerwone Diabły" dochodzą bez najmniejszego problemu. Później kończy się na niedokładności, jak przed momentem, kiedy Hernandez w dogodnej sytuacji kopnął wysoko nad bramką z około 11 metrów. Albo ostatnie podanie jest blokowane lub trafia pod nogi graczy Stoke.
66'
Najpierw Hernandez chciał strzelić jak Nani, ale jego uderzenie zablokowano. Dobitka Berbatowa też zablokowana. Manchester ciśnie mocno.
65'
Cezary Olbrycht, który komentuje mecz w Canal Plus, właśnie powiedział, że "w porównaniu do pierwszej połowy, w drugiej temperatura podniosła się o kilka ładnych decybeli". Później zreflektował się jednak, że temperaturę mierzy się inaczej.
62'
Coliins zostawił dużo miejsca Naniemu. Ten stojąc tuż za linią pola karnego popatrzył, przymierzył i robną z lewej nogi w kierunku dalszego słupka. Piłka w siatce. DOSKONAŁY STRZAŁ!!!
62'
Berbatow wściekły na Naniego, który długo zwlekał z podaniem do Bułgara. Berbatow aż odwrócił się w kierunku Portugalczyka, ale NANI ZA CHWILĘ STRZELA GOLA Z DYSTANSU!!!!!!!!
59'
Manchester mocno naciska, ale trochę histeryczne te ataki. Długa piłka za obrońców. Dużo szarpania niby groźnie to wygląda, ale tylko wygląda.
53'
Berbatow wpadł w pole karne, ale Shawcross doskonale wźslizgiem przeszkodził Bułgarowi.
50'
Niepilnowany Whitehead wspaniale kończy głową dośrodkowanie z lewej strony. Kuszczak wyciągnął się jak długi, ale strzał idealny. PIĘKNY GOL!!! Zupełnie nieoczekiwana bramka, bo to United zaczęli intensywnie.