Witamy na relacji ze szlagierowego spotkania Premier League Manchester United - Liverpool! Przez najbliższe dwie godziny będzie z wami jk!

Premier League / 5. dzień meczu
Old Trafford / 19.09.2010

Akt. 19/09/2010, 16:26 GMT+2

16:25
Dzięki, że byliście z nami! O 17. rusza relacja z meczu Arka - Jaga! Bądźcie z nami!
16:25
To był dzień Berbatowa! Bułgar zaliczył dziś hat tricka i z pewnością na długo zapamięta te cudowne chwile!
90+4
KONIEC SPOTKANIA!!! Manchester wygrywa z Liverpoolem 3:2!
90+4
Grzegorz 1918 - co wpadnie w ręce... hehe, żartuje. Na pewno Ekstraklasa, Ligue 1 (Obraniak - Jeleń), Barca i Borussia
90'
adam11118407 - odnosiło to się do Berbatowa, który jeszcze nigdy wcześniej nie strzelił choćby jednego gola Liverpoolowi.
89'
Za Bułgara na boisku pojawił się Anderson!
87'
Przy aplauzie na stojąco opuszcza boisko Berbatow. Z naszej strony także WIELKIE BRAWA!
85'
Po raz kolejny wyżej od wszystkich obrońców skoczył Bułgar, zaspał przy tym Carragher i Berbatow zalicza hat tricka! 3:2 dla "Czerwonych Diabłów"!
84'
GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! BERBATOWWWWWWW!!! Ale jajaaaaa!!!!
81'
Fletcher mógł wywołać na trubunach szał radości, ale nie zdołał zgasić piłki. Trzeba przyznać, że pozycja faktycznie była nie do pozazdroszczenia
79'
Raul Meireles zmieniony przez Milana Jovanovica
77'
N'GOG!!! Dobra decyzja - strzał z dystansu - ale Van der Sar mógł piłkę spokojnie odprowadzić wzrokiem...
74'
Druga połowa wynagradza nam to wszystko, co nie podobało nam się w pierwszych 45. minutach. A przed nami jeszcze 17 minut gry!
71'
Gerrard znalazł lukę w murze, co zaskoczyło Van der Sara, który nawet nie ruszył się z miejsca!
70'
GOOOOOOOOOOOOOL!!! GERRARD!!! Remis 2:2!!!
70'
TO POWINNA BYĆ CZERWONA KARTKA! Torres wychodził sam na sam z Van der Sarem, O'Shea nie mógł sobie darować, że przegrał pojedynek z Hiszpanem i bezpardonowo przerwał rajd rywala!
68'
Żółta kartka dla Scholesa!
66'
Webb przerwał dobrze zapowiadającą się akcję gości. Carragher nie może tego zrozumieć...