Przenosimy się na City of Manchester Stadium, gdzie za chwilę rozpocznie się spotkanie Manchesteru City z Tottenhamem Hotspur. Na tekstóweczkę zaprasza jk!

Akt. 10/05/2011, 22:45 GMT+2

22:45
Dzięki, że byliście z nami! DOBRANOC!
22:44
Manchester City pokonuje Tottenham Hotspur 1:0 i w przyszłym sezonie zagra przynajmniej w eliminacnajch Ligi Mistrzów. Przynajmniej, bo ma jeszcze realne szanse na dogonienie trzeciego w tabeli Arsenalu. A to gwarantuje bezpośredni awans do najcenniejszych klubowych rozgrywek na świecie
90+5
KONIEC MECZU!
90+4
NIE MA GOOOOOOOLA!!! Tevez mógł w ostatniej akcji meczu strzelić swojego 20 gola w sezone, ale Cudicini nie dał się pokonać!
90'
Pięć minut dolicza sędzia. Sporo...
88'
COŚ NIEPRAWDOPODOBNEGO!!! Klasyczna klepka, Tevez podał do wolnego na prawej stronie Vieiry. Francuz świetnie wycelował, ale dosłownie z linii bramkowej piłkę wybił kuśtykający WILLIAM GALLAS!
85'
CARLOS TEVEZ na boisku. Doczekał się Argentyńczyk
84'
CO TO BYŁO? Kolarov idealnie wycofał piłkę do niepilnowanego Dżeko na 7 m, ale Bośniak posłał piłkę na WIWAT wyyyyysoko w trybuny
82'
VAN DER VART nie ma dzisiaj szcżęścia. Znów piłka nie siadła na stopie Holendra
80'
Za wysoko uniesiona noga i ŻÓŁTKO dla Milnera
79'
Gallas fauluje Dżeko. Bez konsekwencji...
77'
DEFOE zmienia CROUCHA
75'
Dżeko próbował uwolnić się spod opieki Dowsona, ale obrońca Spurs był szybszy od niego o ułamki sekundy!
73'
Siadło trochę tempo spotkania. Gospodarze już raczej są myślami przy ostatnim gwizdku sędziego. Tak przynajmniej wygląda teraz ich gra...
68'
AJJJJJJJ!!! Toure znakomicie wyłożył piłkę Silvie na 5 m, ale Hiszpan nie zdołał zgarnąć futbolówki! Po prostu źle nabiegł.
65'
ZMIANA W ZESPOLE GOSPODARZY - Vieira za Johnsona
63'
liverpoolxd | - Tak wypadło, że we wtorek gra Ekstraklasa....
61'
Kolejna nieudana próba Holendra. Tym razem miał okazję z rzutu wolnego, ale pocelował wprost w MUR
57'
Uwidacznia się przewaga Tottemhamu. Van der Vaart nienajlepiej przyjął piłkę, która po jego strzale o 3 metry przeleciała ponad poprzeczką
55'
Padł na murawę Van der Vart, stał blisko tego sędzia, który pokazuje, że nic nie było!