Carlos Tevez zmienił zdanie i postanowił zostać w Manchesterze City. Być może już dziś potwierdzi, że warto było o niego zabiegać. W ostatnim meczu 18. kolejki Premier League The Citizens podejmują Everton. Jan Mucha tradycyjnie na ławie. Na relację zaprasza Stolar.

Premier League / 18. kolejka
Etihad Stadium / 20.12.2010

Akt. 20/12/2010, 22:55 GMT+1

22:55
Dzięki za wspólne śledzenie meczu i zabawę w zagadki. Ja już się żegnam i zapraszam na jutro!
22:55
KONIEC MECZU!!! MAMY SENSACJĘ. EVERTON WYGRYWA NA WYJEŹDZIE Z CITY 2:1.
90+4
CZERWONA KARTKA DLA KOLO TOURE!!!
90+3
Czemu sędzia nie gwizdnął faulu Barryego???
90+2
HOWARD CUDOTWÓRCA!!! Soczysty strzał Teveza i Amerykanin broni. Czy to była ostatnia szansa City na remis?
22:50
Brawo niebylekto. To jest Colin Hendry!!!
89'
Ostatnie sekundy nadziei City. W Anglii gole w doliczonym czasie to norma, więc popatrzmy...
22:49
Serio nie rozpoznajecie tej charakterystycznej twarzy??? Podpowiedź - legenda Blackburn.
22:48
Eder 123: Pewna. Sprawdź
87'
CUDOWNA INTERWENCJA HOWARDA PO STRZALE TOURE! Zabrakło centymetrów.
86'
SILVAAAAAAAAA I NIE MA GOLA! Groźny strzał w światło bramki ręką zatrzymał Hibbert!!! Ale było to tak szybkie, że nie tylko sędzia nie zauważył.
84'
Zabaleta ma dziś 6+ za waleczność. Strzał Barry'ego!!! I znów blokują obrońcy.
83'
Tak, Balotelli niestety doznał urazu. Wchodzi za niego Jo.
22:41
Dobra, coś łatwego na koniec. Kto to jest z lewej?
81'
Balotelli leży na murawie. Chyba kontuzja kolana.
80'
Nie chce być jak jeden słynny polski komentator, który 10 minut przed końcem meczu zaczyna podsumowanie, ale teraz to już City może chyba tylko myśleć o remisie.
80'
Johnson wybiegł z piłką za linię boczną. I trzecia zmiana w Evertonie. Jagielka out, Hibbert in.
77'
NIEWIARYGODNA SYTUACJA!!! BALOTELLI TRAFIA SŁUPEK. JESZCZE DOBITKA, ZAMIESZANIE. I NIE MA GOLA. Piękne podanie Yaya Toure.