Witamy na Goodison Park w Liverpoolu. Przed nami niezwykle prestiżowe derby. Stadion wypełniony do ostatniego miejsca. Goście z nowymi wlaścicielami, którzy ratują klub przed bankructwem. Na relację zaprasza Was Srogi.

Premier League / 8. kolejka
Goodison Park / 17.10.2010
2
0

Akt. 17/10/2010, 16:26 GMT+2

16:25
Koniec spotkania. Howard Webb zagwizdał po raz ostatni. Dzięki, że byliście z nami. Dzisiaj triumfuje niebieska część Liverpoolu. Za współne chwile dziękuje Was Srogi. Zaraz mecze City i Wisły Kraków. Wieczorem zapraszamy na mecz Anderlechtu.
94'
Próbowali Torres i Meiresles, ale wszystko za późno. Everton zaraz będzie świętował sukces. Liverpool dopiero w końcówce pokazał trochę charakteru.
93'
Babel próbował, ale nic z tego nie wynikło.
92'
Jermaine Beckford ładnie strzelał zza pola karnego. Piłka minimalnie nad poprzeczką. Zaraz koniec meczu.
88
Dobiegają 214. derby Liverpoolu. Która to będzie wygrana Evertonu w Premier League?
87'
Na dodatek chwilę potem El Nino dostał żółtą kartkę za taktyczny faul.
87'
Świetna okazja Torresa. Hiszpański mistrz świata kopnął zbyt słabo.
85'
Rzut rożny dla Evertonu. Po chwili kontra Liverpoolu. Próbował strzelać Gerrard, ale zrobił to fatalnie. Nowi właściciele The Reds mają smutne miny.
84'
Jagielka i Kyrgiagos mocno zderzyli się głowami w polu karnym. Faulował zawodnik Liverpoolu.
83'
Nieporozumienie obrońców Evertonu i bliski strzelenie gola był Torres.
81'
Goście coś tam próbują, ale czy będą w stanie strzelić kontaktowego gola. Ciężko będzie raczej. A Wy jak sądzicie?
78'
Jeśli Everton wygra, to awansuje w tabeli o sześć miejsc. Teraz będzie na 11. pozycji. Liverpool w strefie spadkowej po raz pierwszy od prawie 50 lat.
77'
Beckford nie usłyszał gwizdka sędziego i strzelił gola. Nie wiedział, że piłka wyszła wcześniej na aut.
76'
Beckford chciał mocno zaakcentować, że jest na boisku i ostro sfaulował Skrtela. Webb wyciągnał żółtą kartkę.
74'
Na murawie w ekipie Evertonu Breckford. Zastąpił Mikela Artetę.
72'
W Liverpoolu na ławkę trafia Lucas, a w jego miejsce David Ngog.
72'
Zmiana w Evertonie. Hibbert za Heitingę.
69'
Kolejny strzał z dystansu Meirelesa. Howard nieco "wypluł" piłkę przed siebie, ale w końcu złapał ją za drugim razem.
68'
Piękne uderzenie Joe Cole'a. Strzał obrońcy Liverpoolu przeleciał jednak nad bramką Howarda. Goście osiągnęli w ostatnich minutach przewagę.