3
3

Akt. 02/01/2011, 16:25 GMT+1

16:26
KONIEC. Kapitalny mecz w Londynie. Chelsea remisuje z Aston Villą 3:3!!! Oglądaliśmy aż 9 żółtych kartek i dwa karne
94'
DROGBA ładnie uderza na bramkę głową, ale tym razem mu się nie udaje
91'
Nieudana pułapka ofsajdowa Chelsea, CLARK wyskakuje przed obrońców i strzałem głową pokonuje CECHA. CÓŻ ZA KOŃCÓWKA
91'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl 3:3, CLARK
89'
Drogba strzelił z główki, ale FRIEDEL wybił piłkę wprost pod nogi TERRY'EGO, który zdobył gola z dobitki
89'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl 3:2, TERRY!!!!!!!!!!!!!!
86'
Napór Chelsea jest teraz ogromny
84'
Wymęczyli tego gola gospodarze. Piłka wrzucona w pole karne na aferę trafiła do DROGBY, który bez namysłu strzelił na bramkę. Jakimś cudem piłka przeleciała między bramkarzem i trzema obrońcami i wpadła do siatki. MAMY więc 2:2 i arcyciekawą końcówkę
84'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl 2:2 DROGBA!!!!
83'
KALOU wbiega w pole karny, ale Young nabija go i Friedel zacznie od bramki
82'
ALE ZAMIESZANIE W POLU KARNYM gości. Żaden z piłkarzy Chelsea nie oddał jednak strzału. Było bardzo groźnie
80'
Heskey wykłada piłkę Youngowi, ale ten trafia w plecy jednego z obrońców Chelsea
78'
Sturridge na boisku, zastępuje Anelkę
76'
Kolejna żółta kartka. Ukarany TERRY
75'
DOWNING strzela mozno, ale prosto w Cecha
74'
Kalou - Anelka, ładna dwójkowa akcja, ale na nieszczęście Chelsea nie zakończona strzałem