KONIEC MECZU! Manchester United najlepszą drużyną Premier League!
Fani MU wyciągnęli też transparent z napisem Messi you are the next.
90'
Sędzia doliczył trzy minuty. Chyba nie będzie miał podczas nich wiele pracy.
88'
Kibice MU wyciągają już karteczki z liczbami 1 i 9 to nawiązanie do 19. tytyłu mistrza Anglii, który goście wywalczą za kilka chwil.
87'
Mały sprint Kuszczaka w narożnik pola karnego nie był potrzebny. Ponownie piłkę przejęli przed nim obrońcy.
86'
Rovers przejęli piłkę, byli blisko pola karnego i.... wrócili z nią na połowę.
85'
Pojedyńcze gwizdy na stadionie. Większość kibiców cieszy się z takiego rozwiązania, dlatego piłkarze niespecjalnie się tym przejmują.
84'
Co ciekawe piłkę wymieniają wszyscy obrońcy MU, ale jakoś nie kwapią się do odegrania jej do Kuszczaka.
83'
Ciąg dalszy zabawy z piłką MU na własnej połowie.
82'
Podopieczni Sir Alexa Fergusona jakby nie chcieli już zrobić krzywdy swoim rywalom, ograniczając się do wymiany piłki na własnej połowie.
80'
Seria zmian. Nani ostatnie minuty obejrzy z ławki rezerwowych, z której wstał Berbatow.
78'
Samba doznał chyba jakiegoś urazu. Z wyraźnym grymasem bólu na twarzy opuścił boisko. W jego miejsce będziemy na nim oglądać Andrews.
77'
Zmiana w Rovers. Jonesa zmienia Dunn.
75'
Nie lubimy nadużywać słowa genialny, fantastyczny, ale zagranie Rooney'a z prawej strony było naprawę najwyższych lotów. Nani otrzymał piłkę dwa metry od bramki, ale nie zdołał skierować jej do siatki.
74'
Kibice Manchesteru zaczynają świętować mistrzowski tytuł dla swojego zespołu. Nie za wcześnie? Do końca meczu pozostało jeszcze trochę czasu.
72'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rooney zmylił golkipera rywali i strzelił w drugą stronę niż ten się rzucił.
70'
Piłkarze Rovers nie mogą się jeszcze pogodzić z decyzją arbitra. Robinson już ustawił się na linii.
69'
Rzut karny dla MU!!!!
68'
Hernandez przewracany przez Robinsona w jedenastce. Arbiter główny musi skorzystać z pomocy asystenta.