Witamy na boiskach Premier League. Kończymy 34. kolejkę meczem Blackburn - Manchester City. Realcję przeprowadzi Kaszaj!!!

Premier League / 34. kolejka
Ewood Park / 25.04.2011

Akt. 25/04/2011, 22:54 GMT+2

22:53
KONIEC MECZU!!! Manchester City długo męczył się na wyjeździe z Blackburn, ale w końcu wygrał 1:0. Jedyną bramkę zdobył Edin Dżeko. Dzięki za relacje i zapraszam na koeljne na naszą stronę. Trwa jeszcze snooker, więc możecie sobie odpalić Eurosport.
95'
Kalinić jeszcze próbował wymusić rzut karny, ale na pewno nie było jedenastki. Sędzia też tak uważał
94'
OLSSON KROPNĄŁ Z WONEGO, ALE HART ZNAKOMICIE OBRONIŁ!!!
93'
Dżeko bardzo sprytnie gra na koniec. Wymusza faule
90'
Aż 5 minut pograją jeszcze piłkarze
90'
Boyata za Silvą. Taktyczna zmiana na koniec
88'
Rochina wrzucił do Jonesa, a ten minimalnie chybił z główki. Było naprawdę groźnie
85'
Dobra zmiana gości, bo reprezentant Włoch ma już kartkę i mógłby jeszcze osłabić swój zespół.
84'
Vieira zastępuje Balotellego
80'
Łatwiej teraz się gra gościom. Dłużej utrzymują się przy piłce
75'
Silva dogrywał w pole karne, niefrasobliwie zachowali się obrońcy, którzy wybili piłkę tuż pod nogi Dżeko. Ten przyjął piłkę, popatrzył i spokojnie umieścił ją w siatce
75'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl 1:0 dla CITY, DŻEKO!!!!
74'
Kąśliwy strzał KOLAROWA, ale Robinson był na posterunku
72'
Dżeko na placu, zmienia Johnsona
71'
Kalinić za Mwaruwariego
70'
Żółtko dla Emertona
69'
Silva ładnie zszedł do środka, chciał zakręcić tuż przy słupku, ale jednak po jego strzale piłka nie trafiła w bramkę
66'
Rochina faulowany. Sędzia teraz odpuścił, bo mógł pokazać De Jongowi drugą żółtą kartkę