Witam wszystkich dzisiaj jesteśmy na siłownia... a przepraszam, trochę mnie poniosło. Przed nami rewanżowe spotkanie barażowe o obecność w Bundeslidze między Fortuną Duesseldorf a Herthą Berlin

Akt. 15/05/2012, 22:52 GMT+2

22:52
Dzięki za wspólne śledzenie tejże długiej tekstówki. Do następnego i dobranoc!
22:50
Hertha grająca od 54. minuty w dziesiątkę zremisowała 2:2, a w dwumeczu przegrała z Fortuną i to ten klub będzie grał w przyszłym sezonie w Budeslidze. Hertha spada do 2. Bundesligi
22:50
I KONIEC! FORTUNA DUESSELDORF W PIERWSZEJ BUNDESLIDZE!
90+29
Matuszczyk wywalczył jeszcze faul, choć wydaje się, że nic nie było
90+28
Daleka wrzutka w szesnastkę Fortuny... Ratajczak chwyta piłkę, po zagraniu Hubnika
90+27
Od bramki gra Thomas Kraft.... jednak krótkie rozegranie
22:47
NO TO GRAMY! "Jeżeli ktokolwiek stanie nogą na boisku, sędzia nie odgwiżdże końca meczu i Fortuna nie zagra w Bundeslidze" - to komunikat spikera
22:46
Pojawiają się piłkarze Herthy i wracają na murawę... wszyscy odetchnęli
22:46
Wolfgang Stark wrócił na murawę i jaką decyzję przekaże arbiter?
22:43
Teraz ciekawa scena, bo sędzia Stark udał się do szatni po graczy Herthy
22:42
Zbyt długi czas minął od momentu przerwania spotkania. Jeszcze będą zapewne pisane petycje... zobaczymy jak będzie, bo sytuacja niecodzienna zdecydowanie
22:41
Poproszono zawodników Herthy, aby wrócili na boisko, ale piłkarze z Berlina nie chcą wrócić na murawę
FOTO
Co ciekawe, piłkarze Herthy wcale nie chą wrócić na boisko
FOTO
Piłkarze wracają na boisko.
22:37
Pozostało jeszcze 2 minuty do rozegrania. Spiker cały czas prosi, aby wszyscy wrócili na swoje miejsca
22:33
Piłkarze opuszczają boisko... "Jeżeli jeszcze jedna noga postanie na boisku. Nie zostanie odgwizdany koniec meczu" - taki komunikat podał spiker
22:32
I gol numer 2 dla Herthy
22:32
2. gol dla Fortuny
FOTO
Wkurzony Luikimya, ale miał prawo, bo Christian Lell opluł zawodnika rodem z Konga