Cześć i czołem. Wielki mecz to i naszą relację zaczynamy wcześniej. Przed nami finał mundialu, w którym - jakby ktoś nie wiedział - Argentyna zmierzy się z Niemcami.

Mistrzostwa świata / Finał
Maracanã / 13.07.2014
1
0

Akt. 13/07/2014, 23:41 GMT+2

23:39
    Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne.
    23:35
    KONIEC! Niemcy wygrywają FINAŁ i są mistrzami świata!!

122'
    Messi chcicał zostać bohaterem. W dogrywce wyglądał źle, ale zamiast dograć do kolegów, strzelił ponad bramką.
    23:34
    Radość Goetze po strzeleniu gola!

121'
    Schweinsteiger sfaulował Messiego 25 metrów od bramki. Ostatnia szansa Argentyny w tym meczu!
    120'
    Sędzia doliczył 2 minuty. 120 sekund szansy dla Argentyny.
    120'
    Mertesacker zmienia zmęczonego Oezila.
    118'
    Niewiele brakowało, aby Niemcy dobili rywala. Mueller dziubnął piłkę w kierunku bramki, ale ta wychodziła poza linię boczną.
    23:30
    Klose schodząc z boiska coś powiedział Goetze, może przepowiedział mu bramkę?

117'
    Messi jest najmniejszy na boisku, ale znalazł się w miejscu, w którym miał okazję oddać strzał. Przeniósł piłkę nad poprzeczką.
    116'
    Palacios bez wiary w sukces uderzył na bramkę.
    115'
    Argentyna atakuje, ale praktycznie bez Messiego, który jest wyraźnie bez sił.
    113'
    Schurrle popędził lewą stroną boiska, minął trzech rywali i dośrodkował w jedenastkę, gdzie niepilnowany stał Goetze. Ten pięknie przyjął piłkę na klatkę piersiową i strzelił w długi róg. Romero bez szans.
    113'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Niemcy strzelają gola!
    111'
    Schweinsteiger wrócił na boisko, ale delikatne łączenie rany plastrami miało miejsce.
    110'
    Messiego w dogrywce nie ma na boisku. To znaczy jest, ale w ogóle go nie widać.
    108'
    Aguero, który ma żółtą kartkę, nie przebiera w środkach, trafił ręką w policzek Schweinsteigera. Ten z krwawiącą raną opuścił murawę.
    107'
    Wiele hałasu o nic. Wolny bez historii.
    106'
    Basti Fantasti faulowany przez dwóch Argentyńczyków w jednej chwili. Niemcy mają rzut wolny.